Hangi pool tercih edilmeli?

WhatsApp'ta biriyle konuştum. Elinde gainward RX 580 8 GB 0 kutulu cihazı 575 dolara yani 8000₺ ye satıyor. Sizce alınır mı?

Alıp almamak size kalmış hocam. Yanlış yönlendirme yapmak istemem. Alacaksanız eğer deneme yapıp öyle almanızı tavsiye ederim. Piyasa dolandırıcı kaynıyor.

Faturalı satış yapıyorsa firmadır. Firmalar da WhatsApp'tan satış yapmaz diye düşünüyorum. Dikkatli olun hocam dolandırıcı olmasın. Ürünü almadan ödeme yapmayın.
Hocam 8 binlik kart alıyorsam bir kaç yüz daha harcayıp şehrine gidip elden alırım. Bu ön konuşma içindi. Şuan Gainward kartları araştırıyorum çünkü duymamıştım ve pek hakim değilim.

Hocam 8 binlik kart alıyorsam bir kaç yüz daha harcayıp şehrine gidip elden alırım. Bu ön konuşma içindi. Şuan Gainward kartları araştırıyorum çünkü duymamıştım ve pek hakim değilim.

Bu konudan dolayı sizi uyardım.

Bu konudan dolayı sizi uyardım.

Uyarı için teşekkürler hocam.

Bunlar tam bir dolandırıcı ya. KuCoin hesabına giremiyorum daha. Telefon ile kaydolmuştum password reset yapmama rağmen başarılı bir şekilde gene girmiyor :D şaka gibi 8 saat adamlara kazıdık beleşe saçma sapan işler. Ayrıca ekran kartına zararını da kimse yok demesin. Sayfaları aşağıya çekerken bile donmaya başladı.

Madencilik yaparken bilgisayarda donmalar takılmalar olağandır. Her kartta aynı olmayabilir. Belleğe yaptığın overclocku biraz düşürürsen biraz daha rahat kullanılabilir. Adamlar neden soyguncu olsunlar, olmuştur bir hata illaki giriş yapabileceksindir. Peşin hükümlü olmamak lazım.

Geri
Yukarı