Lian Li LANCOOL II Mesh RGB Black alınır mı?

Şahsen ben bunu öneririm.

Beyaz ve mesh olmayan modelini kullanıyorum uzun süredir, çok memnunum. Bendeki modelde bile ısınma sorunu yok, mesh olanı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Büyük ekran kartı konusu içinse; alacağınız veya sahip olduğunuz kartın boyutunu bilmeniz gerekiyor. Ona göre karşılaştırma yapabilirsiniz.

Ben de bu model ve Lanacol 216 arasında kaldım ama onun stok bitmiş ya bunu ya da DF700 Flux alacağım.

Beyaz ve mesh olmayan modelini kullanıyorum uzun süredir, çok memnunum. Bendeki modelde bile ısınma sorunu yok, mesh olanı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Büyük ekran kartı konusu içinse; alacağınız veya sahip olduğunuz kartın boyutunu bilmeniz gerekiyor. Ona göre karşılaştırma yapabilirsiniz.
Hocam sessiz çalışıyor mu, hangi işlemci ve ekran kartı ile kullanıyorsunuz?

Ben de bu model ve Lanacol 216 arasında kaldım ama onun stok bitmiş ya bunu ya da DF700 Flux alacağım.

Hocam sessiz çalışıyor mu, hangi işlemci ve ekran kartı ile kullanıyorsunuz?
R5 5600, Arctic 34 Duo model soğutucu ve RX570 Nitro+ ekran kartım var. Ses konusunda bir sıkıntım yok, çok mu sessiz elbette değil ama sesli de diyemeyiz kesinlikle. Kulaklık taktığımda, kulaklıkta çalan bir ses olmasa bile kasanın sesi tamamen kesiliyor. Yalnız benimki mesh olmadığı için ses konusunda mesh ile birazcık fark olabilir.

Geri
Yukarı