LibreOffice donuyor

mlhmrgn71

Centipat
Daha fazla  
Selamünaleyküm arkadaşlar, Windows 11 64 Bit LibreOffice en son sürüm 7.6.2.1 versionunu kullanıyorum. Microsoftoffice alternatifi için yükledim. Fakat yeni writer belgesi açtığım anda donuyor ve açılmıyor. Çıkmaya çalışsam bile yanıt vermiyor hatası veriyor sonlandırınca çalışmayı durdurdu diye hata veriyor. Diğer belgelere girincede benzer hata veriyor. Bunun tecrübesini yaşamış veya bu gibi hatalardan anlayan arkadaşlar varsa çözümlerinizi yazınız. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
LibreOffice sorunlu zaten, OpenOffice hiç olmadı Google kullanın.

Her ikisi de donuyor. Microsoft Office öneririm. Bende Libre ve Open office kullandığımda, çalışma sırasında tek tek kaydetmeyi tecrübe edinmiştim. Eğer kaydetmeseydim bir anda kapanıp hata verdiğinde tüm çalışma boşa gidiyordu... Tekrar açsam bile kurtarılamıyordu...

Her ikisi de donuyor. Microsoft Office öneririm. Bende libre ve open Office kullandığımda, çalışma sırasında tek tek kaydetmeyi tecrübe edinmiştim. Eğer kaydetmeseydim bir anda kapanıp hata verdiğinde tüm çalışma boşa gidiyordu... Tekrar açsam bile kurtarılamıyordu...

Microsoftoffice de bende memnunum fakat hesap açamamızı ve aylık para ödememiz için teşvik ediyor. Ama ben bu ikisini yapmak istemiyorum. Hesap açsak bile bazı özellikleri kapanıyor belge bile oluşturmakta zorluk çekiyorum. Microsoftoffice in 2014'ten öncelerinde böyle şeyler yoktu sıkıntısızca hallediyorduk.

Microsoftoffice de bende memnunum fakat hesap açamamızı ve aylık para ödememiz için teşvik ediyor. Ama ben bu ikisini yapmak istemiyorum. Hesap açsak bile bazı özellikleri kapanıyor belge bile oluşturmakta zorluk çekiyorum. Microsoftoffice in 2014'ten öncelerinde böyle şeyler yoktu sıkıntısızca hallediyorduk.
Valla hocam libre ve open office tarafındaki bu donma ve bir anlık kapanmalar nedeniyle ben ofise dondum. Hatta eski lap top üzerinden 2010 ve ana bilgisayarımda 2013 kullanıyorum. Memnunum.

Valla hocam libre ve open office tarafındaki bu donma ve bir anlık kapanmalar nedeniyle ben ofise dondum. Hatta eski lap top üzerinden 2010 ve ana bilgisayarımda 2013 kullanıyorum. Memnunum
iyi güzel fakat biz 2023 sonlarındayız teknoloji devri yaşıyoruz kullandığmız cihazlar güncel yeni oluyor. eski office başka bir yeni office sürümünde açmayabilmeme olayları olabiliyor. bilmiyorum artık sunum yapmak istesem başka bir bilgisayara atsam bazı fonksiyonları çalışmayabilir. bu yüzden tedirginlik var.

2010 da veya 2013 de hazırladığım sunumları 2019 ofis sürümünde rahatlıkla uyumluluk modu gibi açıp kullanabiliyorum. Şu konuda haklısınız bazı özellikler bu sürümlerde olmayabiliyor ama en azından çalışmanız sırasında aniden kapanıp, veri kaybına neden olmuyor. Ben bu nedenle tercih ediyorum. Ve evet maalesef ülkemizde lisanslar çok pahalı...

2010 da veya 2013 de hazırladığım sunumları 2019 ofis sürümünde rahatlıkla uyumluluk modu gibi açıp kullanabiliyorum. Şu konuda haklısınız bazı özellikler bu sürümlerde olmayabiliyor ama en azından çalışmanız sırasında aniden kapanıp, veri kaybına neden olmuyor. Ben bu nedenle tercih ediyorum. Ve evet maalesef ülkemizde lisanslar çok pahalı...

Peki bu Microsoftoffice için yeniye yakın sürümü nereden indirebiliriz. hatta hesap veya lisans istemeyen. Araştımıştım fakat Microsoft'un kendi sitesinde eski sürümlerini bulamadım crack indirsem bazıları virüslü oluyor ve doğru çalışmıyor, hatta eski sürümlerini yayınlamıyorlar.

Aynı sorun bende de vardı. 6.4.2.2 sürümünü bulup indirdim. Şu an hiçbir sıkıntı olmadan kullanabiliyorum. Güncelleştirmelerini de kapattım.

Aynı sorun bende de vardı. 6.4.2.2 sürümünü bulup indirdim. Şu an hiçbir sıkıntı olmadan kullanabiliyorum. Güncelleştirmelerini de kapattım.
Sorunu çözdüm. Microsoft Office 16 indirdim. Cmd ile birkaç ayarını değiştirdim ücretsiz şekilde ve lisanssız ve hesap açmadan kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı