LibreOffice sürekli çöküyor

efew0

Decipat
Makaleler
2
Yer
Kocaeli
LibreOffice ile bir ödevimi yapacağım fakat sürekli "yanıt vermiyor" hatası alıyorum. LibreOffice dışında bu kadar kapsamlı ofis programı varsa ya da bunu düzeltmek için bir çözüm yolunuz varsa önerebilir misiniz?

Bu sorun bende de var. Düzelene kadar openoffice kullanabilirsiniz.

Office 2006'yı bedava indirebilirsiniz buradaki bir rehberden. Veya Office programlarını Online kullanabilirsiniz. Openoffice de tercih meselesi.

LibreOffice ile bir ödevimi yapacağım fakat sürekli "yanıt vermiyor" hatası alıyorum. LibreOffice dışında bu kadar kapsamlı ofis programı varsa ya da bunu düzeltmek için bir çözüm yolunuz varsa önerebilir misiniz?

Bu sorun bende de var. Düzelene kadar openoffice kullanabilirsiniz.

Bende de çökme sorunları oldu. (3-4 ay önceydi.)
Taze değil kararlı sürüm kullanmayı tercih edin.
Güncel sürümde sorun çıkınca eski sürüm yükledim.
Şu anda 7.5.9.2 kullanıyorum.
Librenin resmi sitesinden direk indirme linki :
https://downloadarchive.documentfou...win/x86_64/LibreOffice_7.5.9.2_Win_x86-64.msi

Open office de iyi bir seçenek. Uzun zaman önce kullanırdım. Son hali hakkında bilgim yok.

Son düzenleme:
@Kamtasya neden beğenmedim attığınızı öğrenebilir miyim?

@Kamtasya neden beğenmedim attığınızı öğrenebilir miyim?

Office 2007 çok eski bir yazılım. Bir sürü güvenlik açığı var. Kısaca güncel değil, çağın gerekliliklerini karşılamıyor bir de özel mülkiyet bir yazılımı bedava indirmekten bahsetmişsiniz. O yüzden.

Office 2006 çok eski bir yazılım. Bir sürü güvenlik açığı var. Kısaca güncel değil, çağın gerekliliklerini karşılamıyor bir de özel mülkiyet bir yazılımı bedava indirmekten bahsetmişsiniz. O yüzden.

Sosyalde bir rehber var 2006'yı indirmekle ilgili. Ayrıca çoğu kişi Microsoft yazılımı diye Office isteyebiliyor. Bir öneride bulundum sadece.

Geri
Yukarı