Life is Strange Nasıldır?

Merhabalar. Oyunun geçtiği ortam ve ana karakter hakkında bilgi alabilir miyim? Teşekkürler.
Arcadia Bay adlı gayet normal bir kasabada geçiyor. Ana karakter lise son sınıf öğrencisi bir genç ve dediğim gibi zamanı bükebiliyor, bu yeteneğini keşfettiğinde de olaylar gelişiyor.

Daha fazla bilgi vermek isterim ama spoiler niteliği taşımadan zor oluyor.

Ya arkadaşlar inanır mısınız indirimde 11TL düşen oyunun delux Edition 85 TL'ye aldım bakın o kadar güzel 85TL bile ediyor. Hayatımda hiç unutmayacağım bir yer edindi. Life is Strange before the storm beni bitirdi zaten. İleri de bir daha oynayacağım kesin. İndirimi bekliyemedim o yüzden o kadar tuttu. Hem before storm hem de ilk oyunu indirimsiz fiyatı değiyor. Ama oyun bitince çok büyük boşluk oluyor hayatında bunu bile bile oyna.

Son düzenleyen: Moderatör:
Saçma bir oyun. Alternatif olayları görmek için aynı oyunu sıkılmadan bir kez daha oynamanız lazım. Konuşmalarda da sürekli farklı bir cümleyi duyabilmek için konuşmayı en başa almanız lazım.

Daha da kötüsü birisi oyunu sorsa size düzgün bir şekilde anlatamazsınız. Öyle yaparsa böyle olur, yapmazsan şöyle olur diye saçmalamanız gerekecek ki bu da normal oyunlarda, filmlerde, dizilerde kesinlikle olmaz.

Geri
Yukarı