Limit 2.000 TL Masaüstü Oyun Bilgisayarı Toplamak

Çok teşekkür ederim güzel açıklaman için. İleri bir zamanda mutlaka almaya çalışcam o zaman. Şimdi bütçeyi biraz kasar :)

Aynı sistemi 2 hafta önce vatandan aldım (RAM Corsair'di), çok memnunum tavsiye ederim. Sadece kasayı Cooler Master Haf912 almıştım, bu konuda tercih senin.

Ramlerin corsair mış. Kasan haf912 :D aynı sistem diyorsun kasam şuydu ram'im şuydu demeye başlamışsın :D

- - - Güncellendi - - -

Bu bütçeye göre en iyi performansı alabilir miyim bu bilgisayardan ? Başka önerebileceğiniz parça var mıdır? Bir de monitör önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler..

Gerçekten güzel sistem. En kısa zamanda almanı tavsiye ederim. Paranın hakkını verir.

Arkadaşım sistem güzel ama sadece anakartın sata 3 desteklemiyor ama harddiskinin bağlantı tipi sata3 bu konuda bir sıkıntı yada tam performans alamayabilirsin.

Bu kasaya en az kaç watt psu lazım olur bilgi alabilirmiyim? Biraz daha düşürebilirsem kasa fiyatından bütçe için daha iyi olcak gibi..

Biliyorum onu hocam hani bütçeden biraz düşürebilir miyim diye kasayı değiştirmek istiyorum daha az psulu eğer işime yarıcaksa diye sormak istemiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı