Limit 2.000 TL Masaüstü Oyun Bilgisayarı Toplamak

Ram0s

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Grafik Tasarım
Bu bütçeye göre en iyi performansı alabilir miyim bu bilgisayardan ? Başka önerebileceğiniz parça var mıdır? Bir de monitör önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler..

Son düzenleyen: Moderatör:

Aynı sistemi 2 hafta önce vatandan aldım (RAM Corsair'di), çok memnunum tavsiye ederim. Sadece kasayı Cooler Master Haf912 almıştım, bu konuda tercih senin.

Arkadaşlar SSD'yi dediğiniz gibi sonradan alırım fakat şu konuda biraz bilgilenmek istiyorum açıkçası. SSD nasıl bi katkı sağlıcak. Sadece SSD üzerinde olan dosyalarımı hızlı okucak yoksa birincil disk yapıp bütün açılışlarımı etkilicek. Çünkü alanları az oluyor 120 gb falan 1 tb olan harddiskimi kullanınca ordaki dosyaların okuma hızı ssd kadar hızlı olmucakmı? Bu konuda bilgisizim gerçekten açıklayabilirse bir arkadaş sevinirim..

Arkadaşlar SSD'yi dediğiniz gibi sonradan alırım fakat şu konuda biraz bilgilenmek istiyorum açıkçası. SSD nasıl bi katkı sağlıcak. Sadece SSD üzerinde olan dosyalarımı hızlı okucak yoksa birincil disk yapıp bütün açılışlarımı etkilicek. Çünkü alanları az oluyor 120 gb falan 1 tb olan harddiskimi kullanınca ordaki dosyaların okuma hızı ssd kadar hızlı olmucakmı? Bu konuda bilgisizim gerçekten açıklayabilirse bir arkadaş sevinirim..

SSD'ye işletim sistemini kurarsın. Bilgisayarın açılış, kapanış oyunlarda ara sahnelerde geçiş vs... Daha bir çok faydası var. Sabit diskindeki dosyalara bir etkisi olmaz. Şöyle olur sabit diskten sisteme program oyun vs. kurulurken hızlı bir şekilde kurulur.

Yeni konular

Geri
Yukarı