Limitsiz internette hangi internet tercih edilmeli?

EreNArd

Centipat
Kocaeli izmit de oturuyorum. Türk Telekom kullanıyordum sürekli bağlantı kopmasından dolayı bırakacağım kullanmayı hangi internet ağına geçmeliyim TürkNet istemiyorum pek onun dışında uygun olarak milenicom, NetSpeed gibi internet ağları varmış. Açıkçası çok güvenemiyorum. Herhangi bir deneyiminiz var mı? Millenicom'da uygun paketler vardı. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim bende de TTnet vardı çok kötüydü arasıra kopma da oluyordu ben direkt Turkcell 50mbit e geçtim rahatladım vallaha en az 40 mbit alıyorum. Tavsiye de ederim

126'yı arayarak ya da KabloNet sitesinden sorgulama yapabilirsiniz. Link bırakayım buradan sorgulayın.
Tamamdır eyw sınırsız internet icin bakayım Ben fiyatlara baktım da hemen hemen tt yle aynı gibi
Kardeşim bende de TTnet vardı çok kötüydü arasıra kopma da oluyordu ben direkt Turkcell 50mbit e geçtim rahatladım vallaha en az 40 mbit alıyorum. Tavsiye de ederim
Valla turkcell bende çok isterdim ancak bütçe el vermiyor :) belki taahhüt iptal bedelini karşılayabilirse olabilir :)

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı