LinkedIn tam olarak nedir?

Furkan Demirkıran

Kilopat
Süper Moderatör
Merhabalar, LinkedIn'e kayıt oldum öylesine, Premium üyelik falan aldım 1 ay ucretsizdi. Sonrasında ödeme alınıyor sanırım ama bu yer tam olarak nedir? Normal çalışan veyahut işsiz birisinin burada hakkında bilgilerini vs. yazıp kendini kayıt etmesi bir sorun teşkil eder mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kısacası iş dünyasının Facebook'u diyebiliriz. Aynı zamanda iş ilanları kariyer fırsatlarınında olduğu bir platform. Tüm sektörlerden tüm kademelerden insanların iş deneyimlerini yaşamlarını paylaştıkları bir yer diyebiliriz.

Kısacası iş dünyasının Facebook'u diyebiliriz. Aynı zamanda iş ilanları kariyer fırsatlarınında olduğu bir platform. Tüm sektörlerden tüm kademelerden insanların iş deneyimlerini yaşamlarını paylaştıkları bir yer diyebiliriz.
Burayı ilk defa duydum, bana tavsiye edeceğin bir şey var mı? Birde öylesine Premium aldım bir olayı var mı? Ücretsiz diye aldım.

Burayı ilk defa duydum, bana tavsiye edeceğin bir şey var mı? Birde öylesine Premium aldım bir olayı var mı? Ücretsiz diye aldım.
Tarihi dolunca iptal etmeyi unutma.

Bu platform aracılığıyla hayal ettiğin iş teklifini alman mümkün. Firmalar tüm aramalarını buraya yığdı neredeyse. Kariyer net vb siteler iyice mavi yaka database i oldu. Mümkün olduğunca düzgün tut profilini.

Hocam iş dünyasının Facebooku diye de işin ucunu kaçırmayın. Profilinizi elinizden geldiğince doldurun cv, yaptığınız bir proje olsun herhangi bir şey olsun. Kısa süre önce iş başvurusu için durum attım 3-4 farklı iş yerindeki insan kaynakları iletişime geçti benimle.

@Cozen24 @gurecumut
Hocam, Trendyol canlı destek istiyorum ama mümkün olur mu ki? Lise mezunuyum, halk ve ilişkiler stajyerligi yaptım belediyede. Ayrıca birkaç serfika almıştım onları da eklerim. Ama uygulamayi pek duymadığım için şu an içime sinmiyor gibi ama bilemedim.

@Cozen24 @gurecumut
Hocam, Trendyol canlı destek istiyorum ama mümkün olur mu ki? Lise mezunuyum, halk ve ilişkiler stajyerligi yaptım belediyede. Ayrıca birkaç serfika almıştım onları da eklerim. Ama uygulamayi pek duymadığım için şu an içime sinmiyor gibi ama bilemedim.
Hocam uygulamaya güvenebilirsiniz. Ancak bildiğim kadarıyla Trendyol'un çağrı merkezi hizmetleri dış kaynak veriliyor. Veren firma Global Bilgi. Bu iş için kariyer.net üzerinden ilan çıkmaları daha olası. Oraları kontrol ettiniz mi?

PS: Uygulama Microsoft'a ait.

Hocam uygulamaya güvenebilirsiniz. Ancak bildiğim kadarıyla Trendyol'un çağrı merkezi hizmetleri dış kaynak veriliyor. Veren firma Global Bilgi. Bu iş için kariyer.net üzerinden ilan çıkmaları daha olası. Oraları kontrol ettiniz mi?

PS: Uygulama Microsoft'a ait.
Ya yani hocam, öyle ahım şahım bir kariyerim yok zaten daha lise mezunuyum. Belediye gibi kurumda halk ve ilişkiler de staj falan yaptım serfika aldım.

@Furkan Demirkıran hepsiburada için konuşuyorum onların iş alımları işkur üzerinden alım yapılıyor. Ve hepsi burada için son 3 aylık herhangi bir sigortanın olmaması şartı vardı. Bende başvuru yapmıştım başka bir firma da çalışırken sigortanın olmaması lazım dendi. Araştırdım cidden de öyleymiş. Trendyol için de şansınızı müşteri hizmetlerine sorarak deneyebilirsiniz.

@Furkan Demirkıran hepsiburada için konuşuyorum onların iş alımları işkur üzerinden alım yapılıyor. Ve hepsi burada için son 3 aylık herhangi bir sigortanın olmaması şartı vardı. Bende başvuru yapmıştım başka bir firma da çalışırken sigortanın olmaması lazım dendi. Araştırdım cidden de öyleymiş. Trendyol için de şansınızı müşteri hizmetlerine sorarak deneyebilirsiniz.
Bakacağım artık sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı