Linux dağıtımı önerisi

Üreticinin kendi yaptığı tamirler?
Örnek var mı elinde?
Dostum deneyerek aradaki fark anlaşılıyor. Ubuntu buglu diye Kubuntu ve Ubuntu tabanlı dağıtımların tümü buglu demek çok mantıksız.
Bende deneyebiliyorum tahmin edebileceğin gibi ve Ubuntu ne kadar bug barındırıyorsa Linux Mint XFCE ve Mate de bir o kadar bug barındırıyor.

Bende deneyebiliyorum tahmin edebileceğin gibi ve Ubuntu ne kadar bug barındırıyorsa Linux Mint XFCE ve Mate de bir o kadar bug barındırıyor.
Söylediğin 3 dağıtımı da denedim en az sorun nedense Linux Mİnt'de çıktı. İşe bak sen.
Ubuntu kullanırken çökmeler, takılmalar ve uygulamalarda sorun yaşadım.

Söylediğin 3 dağıtımı da denedim en az sorun nedense Linux Mint'de çıktı. İşe bak sen.
Ubuntu kullanırken çökmeler, takılmalar ve uygulamalarda sorun yaşadım.

Sende az sorun çıkması bir dağıtımın stabil olması veya olmamasının kanıtı sayılmaz. Tesadüftür iki gün sonra bir Update alırsın her şey tepe taklak olur falan. Dünya senin etrafında dönmüyor ya?

@mantion Bir sürü insan buglu olduğundan şikayetçi.
Yeni sürümlerinde çok fazla bug bulunuyor. O yüzden önermiyoruz.
Bug dolu.

Debian tabanlı;
kubuntu.org
ubuntudde.com

Arch tabanlı;
ArcoLinux.
Sağolun.

Herkese yeniden teşekkürler tavsiyeleriniz ışığında Linux Mint kurdum ve gayet memnunum. Konu amacından saptığı için kilitlerseniz sevinirim iyi günler.

Herkese yeniden teşekkürler tavsiyeleriniz ışığında Linux Mint kurdum ve gayet memnunum. Konu amacından saptığı için kilitlerseniz sevinirim iyi günler.
Hayırlı olsun iyi kullanımlar dilerim. Bir sorununuz olduğunda konu açmayı unutmayın elimizden geldiğince yardımcı oluruz.

Geri
Yukarı