Linux dağıtımını neden kullanmamalıyız?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çünkü Linux zordur.

Linux zor değil Windows'a göre daha kolaydır. Bir dosya indirmen için onca siteye girip setupun doğrusunu arıyorsun, virüs var mı korkusuyla indiriyorsun, tamamen zaman kaybı yaşıyorsun.
Linux'de tek veya birkaç satır terminal koduyla bunu çabucak yapabiliyorsun.

Oyun harici hiçbirine katılmıyorum.

Kimse Linux kullanmıyor zaten devlet mertebesinde. En güvenli tutulması ve kusursuz işlenmesi gereken sistemler Unix kullanıyor, Linux kullanan ciddi devlet kurumu göremezsiniz mesela.
Unix diye bir şeyin hala kaldığını düşünüyor musun? BSD desen hadi neyse.
Pardus falan hikaye, tıp camiasında bile Windows kullanılıyor hatta her yerde Windows kullanılıyor. Bankalar - ATM'ler bile Windows kullanıyor, teknoloji üreticileri bile Windows kullanıyor hatta gariptir ki Apple bile üretim merkezinde Windows kullanıyor. Linux'un pazar payı yok gibi zaten, 3 - 5 'fanboy'un yazdıklarına körü körüne inanmayın, bende çoğu bloklu ayrıca. 🤣
Sunucular ve mobil pazarı eklersen Linux yok eder.(Android tek başına yeter de neyse.)

ATM'lerde Windows XP kullanılıyor, internete doğrudan bağlanmadığı için güvenlik sorun olmuyor. Çoğunluğun Windows kullanması da Windows'u iyi bir işletim sistemi yapmaz. Doğruyu söyleyen insanları blokladığın için de acıyorum sana.

Keskin çıkış yapan virajda devrilir bilir misin?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Konunu dağıtan ben olayım, yoksa daha çok linç yiyeceksin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı