Çözüldü Linux Dual Boot kurulabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

undefined

Centipat
Yer
null
Gördüğünüz gibi başlıkta yazan şey. Ben Dual Boot ile Linux kursam cihaza zararı olur mu? Bilgisayarı bozar mıyım? Bir de bu Annemin bilgisayarı benimkisi yok. Eğer bir şey olursa annem beni keser 😂

Çözüm
Hiçbir şey olmaz. Windows'un yanına kurduğunuz zaman sistem her açılışta size grubu açar. Windows ile mi Linux ile mi sistemi açmak istediğinizi sorar.
Hocam bende Grub açıldığında sadece Arch Linux’u sunuyor. Windows’a geçmek için BIOS’a giriyorum. Bir yanlışlık vs. mi yaptım kurarken yoksa sürümlerde, versiyonlarda vs. değişiklik falan mı oluyor?
Kurulumda bir sorun benzeri bir şey olmuş olabilir. Kubuntu ve Ubuntu Mate kurdum. Hepsinde de Windows Boot Manager ile mi yoksa Linux ile mi başlayayım diye sordu.

Kurulumda bir sorun benzeri bir şey olmuş olabilir. Kubuntu ve Ubuntu Mate kurdum. Hepsinde de Windows Boot Manager ile mi yoksa Linux ile mi başlayayım diye sordu.
Tamamdır. O zaman konu vs. açayım daha sonra, çünkü laptopumda BIOS için iğne lazım olduğu için 5 dakikamı ona harcıyorum. Konu sahibinin de mağdur olmaması için yazmıştım, sağ olun. :)

Hocam bende Grub açıldığında sadece Arch Linux’u sunuyor. Windows’a geçmek için BIOS’a giriyorum. Bir yanlışlık vs. mi yaptım kurarken yoksa sürümlerde, versiyonlarda vs. değişiklik falan mı oluyor?
Annem GRUB'u gördüğünde "Bu ne len, açılmıyor bu bilgisayar" diyecek :D

Yeni konular

Geri
Yukarı