Linux işletim sistemi önerisi

nefsdead

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,
Daha önceden Linux Mint kullandım, şu an Manjaro kullanmak istiyorum fakat terminal komutları hakkında hiçbir fikrim yok Mint'teyken de zorlanmıştım komut konusunda fakat şu anda Mint kullanmak istemiyorum önerebileceğiniz Linux işletim sistemi var mı?

@nefsdead bana kalsa kullandıklarım içinde en iyisi Void ama herkes için değil. Bu sorduğun soruların cevabını aslında senin bulman gerekiyor. Her komutu bilmen gerekmez. 2 hadi bilemedin 3 komut yeter çoğu zaman.
@Bsd Kaymak orayı kaçırmışım. Mint en kolaylardan biri zaten.

Mint'te zorlandıysan diğer dağıtımlarda ne yapacaksın çok merak ettim.

Terminal bilgim olmadığı için zorlanıyordum. :D
@nefsdead bana kalsa kullandıklarım içinde en iyisi Void ama herkes için değil. Bu sorduğun soraların cevabını aslında senin bulman gerekiyor. Her komutu bilmen gerekmez. 2 hadi bilemedin 3 komut yeter çoğu zaman.
@Bsd Kaymak orayı kaçırmışım. Mint en kolaylardan biri zaten.

Void'i ilk defa duyuyorum.

Terminal bilgim olmadığı için zorlanıyordum. :D

Mint ve CL?
Anlamadığım için 100 kere sormak isterim.

Ben de Mint kullanıyorum, "Terminal" açtığım falan yok. Ne tür işler yapıyorsun merak ettim. O zaman her dağıtımda zorlanacaksın haberin olsun. Zorlanmaya değil öğrenmeye çalış.

En iyi işletim sistemi ElementaryOS.
Çok hızlı, hafif ve mobil işletim sistemi kadar kullanması kolay. Tamamen ücretsiz.
2022-01-11 16-59-42 ekran görüntüsü.png

2022-01-11 16-59-55 ekran görüntüsü.png

Not: Kesinlikle Linux Mint önermiyorum, berbat bir işletim sistemi. Arayüzü ve sunduğu özellikler çok kötü. En iyi Linux dağıtımı ElementaryOS'tur.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı