Linux işletim sisteminde oyun oynamak

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Call of duty black ops1 oyunu

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
QUAKE 3 oyunu
Oyununu çalıştırmak.

Bütün windows oyunlarını ekran kartim desteklediği sürece çalıştırırım.
Black Ops 1'i hangi wine versiyonuyla çalıştırdın bende 4.11-5.7 var ikisinde de çalışmadı. Birde bendeki torrentten indi, seninki orjinal mi?

Normal Wine'mı proton veya staging olabilir mi?

Staging.
Bu yolla bütün Windows oyunlarının çalışacağını düşünüyorum. Hepsinin yeter ki ekran kartim ve RAM yetsin.

Black Ops 1'i hangi Wine versiyonuyla çalıştırdın bende 4.11-5.7 var ikisinde de çalışmadı. Bir de bendeki torrentten indi, seninki orijinal mi?

Call of Duty 2 çalıştırmayı başardım bir de.

Black Ops 1'i hangi Wine versiyonuyla çalıştırdın bende 4.11-5.7 var ikisinde de çalışmadı. Bir de bendeki torrentten indi, seninki orijinal mi?

Call of Duty 2, Call of Duty Modern Warfare 2 çalıştırmayı başardım bir de.

Son düzenleyen: Moderatör:
Staging
Bu yolla bütün windows oyunlarının çalışacağını düşünüyorum.Hepsinin yeterki ekran kartim ve ram yetsin.

Call of duty 2 çalıştırmayı başardım birde.
Çoğu çalışıyor zaten, bazıları birkaç library override istiyor. Hile koruması olanlar çalışmıyor.

Paylaşmıştım zaten daha önceden, 50 tane kadar oyunum var Linux'te.

Sene sonuna kadar PC toplamam bitecek. Çok sevdiğim ücretli oyun var indirime giriyor alırım ama başka önceliklerim var. O yüzden para vermek istemiyorum. Torrent, sitelerden virüs ihtimali var diye de tertemiz iyi bir bilgisayara bunu yapmak istemiyorum. Tam Linux, Windows kuruluyken mi oluyor veya geçiş yapılıyor bilmiyorum? Ama güvenli olmasını istiyorum ücretsiz oyunun güvenli yolu var değil mi?

Sene sonuna kadar PC toplamam bitecek. Çok sevdiğim ücretli oyun var indirime giriyor alırım ama başka önceliklerim var. O yüzden para vermek istemiyorum. Torrent, sitelerden virüs ihtimali var diye de tertemiz iyi bir bilgisayara bunu yapmak istemiyorum. Tam Linux, Windows kuruluyken mi oluyor veya geçiş yapılıyor bilmiyorum? Ama güvenli olmasını istiyorum ücretsiz oyunun güvenli yolu var değil mi?

Ne anlatmak istediniz anlayamadım.

Geri
Yukarı