Linux kullanmaya başlamak istiyorum

Bence Linux kullanan birisinin oyunlara karsi sogumus olmasi gerekiyor. Aksi halde surekli Windows'a 1 haftaya kacislar baslar.

Hocam hiç oyun oynayan birisi değilim ama sırf o açılış sorunu yüzünden geri Windows'a geçtim.

Ben de begenmediniz sanmistim :D
Neyse hocam geri yukleyince haber verin, denemeleri yapalim.

Hocam merhaba, geçen gün Linux'tan Windows'a geçerken Linux'ta Windows USB'si kurmuştum bu USB'yi Windows'a tekrardan format atmak için kullanabilir miyim? Yoksa sadece Linux'tan Windows'a geçmek istersem mi kullanabilirim?

Son düzenleme:
Hocam hiç oyun oynayan birisi değilim ama sırf o açılış sorunu yüzünden geri Windows'a geçtim.

Hocam merhaba, geçen gün Linux'tan Windows'a geçerken Linux'ta Windows USB'si kurmuştum bu USB'yi Windows'a tekrardan format atmak için kullanabilir miyim? Yoksa sadece Linux'tan Windows'a geçmek istersem mi kullanabilirim?

Kullanabilirsin
Rufus ile de yazdırabilirsin

Bugünlerde tekrar Linux'a geçeceğim Rufus ile USB hazırlayacağım tekrardan, dün diskim GPT olarak gözüküyordu Rufus ile USB hazırlarken MBR yerine GPT seçmem lazım değil mi?

GPT seçin
Sistem boot edilmez ve Rufus ile alakalı bir uyarı çıkarsa MBR seçin
Bu arada Manjaro dener misiniz Windows ile dualboot oluyor
Ama bunda apt ile yükleyemezsin sudo pacman -s (paket ismi) ile indirebilirsin
Bazı paketler yüklenmezse sudo pacman -Sy (paket ismi)

Linux'da WoeUSB Windows'da Rufus zaten.

En iyisi Linux kullanma ama neden istiyorsun o da var Mint ile başlayabilirsin.
Windows Fanboyları Derneğinin jurnalcileri gelmeye başladı. Neden linux kullanmasın. 7 senelik hdd ile 3gb/3gb ssd li windowsun performansını veriyor. Çok sade, minimal kullanması alışınca aşırı zevkli oluyor.

O laptop anakartini ben de kullaniyorum. Ubuntu tabanlilar veya Fedora ile sikintisiz calisiyor. Diger dagitimlarda performans sorunlari olabiliyor ve cozmek icin ugrasmaniz lazim.

Yeni konular

Geri
Yukarı