Linux kurulmalı mı?

Istediginiz zaman etiketleyebilirsiniz hocam :)

@Alfred Lafonde hâla bekliyorum, yoksa yazacak bir seyin yok mu :( Belki de windows'u savunmak icin satirlarca yazi yaziyorsundur suan 😇 Neyse bekleyip gorecegiz, windows'un guzel oldugunu kanitla bana, ISO dosyasini yazdiriyorum 😎
Sen mi Windows kuracaksın? Güldürmeyin beni Windows kuracak son kişi sensin. Uygulama desteğinden kullanım rahatlığına kadar ve tabii ki alışkanlık da var. Daha sayim mi? Gelip yine kendine göre yorumlicaksın şimdi. Sana ne anlatılır ki? Adamın sistemi de kötü değil. Gelip sistemi kötüdür falan deme. Ayrıca Steam oyunlarını Linux kaldırıyor şöyle böyle de deme komik duruma düşüyorsun.

Sen mi Windows kuracaksın? Güldürmeyin beni Windows kuracak son kişi sensin. Uygulama desteğinden kullanım rahatlığına kadar ve tabii ki alışkanlık da var. Daha sayim mi? Gelip yine kendine göre yorumlicaksın şimdi. Sana ne anlatılır ki? Adamın sistemi de kötü değil. Gelip sistemi kötüdür falan deme. Ayrıca Stem oyunlarını Linux kaldırıyor şöyle böyle de deme komik duruma düşüyorsun.
Tek çözüm dualboot yani ya.

Sen mi Windows kuracaksın? Güldürmeyin beni Windows kuracak son kişi sensin. Uygulama desteğinden kullanım rahatlığına kadar ve tabii ki alışkanlık da var. Daha sayim mi? Gelip yine kendine göre yorumlicaksın şimdi. Sana ne anlatılır ki? Adamın sistemi de kötü değil. Gelip sistemi kötüdür falan deme. Ayrıca Steam oyunlarını Linux kaldırıyor şöyle böyle de deme komik duruma düşüyorsun.
Ilk kisim dogru, para verseler windows kurmam :D
Uygulama destegi gayet iyi, hic sorun yasamadim ve program indirmek windows'a gore daha pratik. Evet, sayabilirsiniz.
Linux'a gecmesi icin sistemin kotu olmasina gerek yok.
Steam oyunlarini kaldiriyor demedim, Valve oyunlarini aciyor dedim. Komik bir durum yok. Linux'un oyun desteginin windows'a gore kotu oldugunu zaten kabul ettim ama bu Linux'un sucu degil.

Ilk kisim dogru, para verseler Windows kurmam :D
Uygulama destegi gayet iyi, hiç sorun yasamadim ve program indirmek Windows'a gore daha pratik. Evet, sayabilirsiniz.
Linux'a gecmesi icin sistemin kotu olmasina gerek yok.
Steam oyunlarini kaldiriyor demedim, Valve oyunlarini aciyor dedim. Komik bir durum yok. Linux'un oyun desteginin Windows'a gore kotu oldugunu zaten kabul ettim ama bu Linux'un sucu degil.

Hocam ayrıca neden oyun oynamak için Linux kurayım ki.

ISO dosyasını kurdum şimdi ne yapacağım hocam

VirtualBox'ta ISO yerinden Linux Mint ISO'sunu seç
Linux yap
Sistem türü Ubuntu olsun
RAM 2 GB
CPU istediğin gibi
Ayarlayınca sanal makineye tıkla
Ayarlar de
Ekrana tıkla
GPU şeyini 128 yap

Hangi sanal PC programini kullaniyorsunuz? Bir fotograf atin programdan.

Hocam VirtualBox kullanıyor sanırım

Geri
Yukarı