Linux Mint 20.3 Duvar Kağıtları (1. Konu)

linux_mint_logo.jpg

Linux Mint (20.3) Duvar Kağıtları (1. Konu)
Arayıp tek bir kaynak üzerinde bulmak isteyenler için sizlerle Linux Mint 20.3 sürümünün içerisinde yer alan duvar kağıtlarını bu yazı içerisinde paylaşacağım. Her zamanki gibi doya doya tek konuda tüm duvar kağıtlarını paylaşayım isterdim ama Sosyal tek konu üzerinden en fazla 50 tane görsel dosyası eklememe izin veriyor. Bu sebeple 2 klasör + 2 klasör + 1 klasör olacak şekilde bununla birlikte 3 konu olarak paylaşım yapacağım. Yani bundan sonra 2 tane daha Mint duvar kağıtları paylaşım konum olacak. Sonra başka bir işletim sistemine geçmeyi planlıyorum. (Muhtemelen bir Linux dağıtımı olacak.)

Öncelikle bu duvar kağıtlarını kendiniz nasıl edinebilirsiniz?
Dosya sistemi/usr/share/backgrounds dizinine gidin. Sizi birkaç klasör karşılayacak. Bunların içeriğini sürprizbozanlar halinde paylaşacağım. Ayrıca sürprizbozanların adlarını klasör konumlarına göre yaptım fakat tamamını koymadım isime. Dosya sistemi/usr/share/backgrounds'a geldikten sonrasında sürprizbozanların isimlerindeki konumlarda aradığınız görselleri bulabilirsiniz.

bookwood_linuxmint.jpg

bookwood_ring.jpg

default_background.jpg

edesigner_linuxmint.png

ktee_linuxmint.png

linuxmint.jpg

sele_linuxmint.png

sele_linuxmint_center.jpg

sele_ring.jpg

sele_ring_center.jpg

sele_ring_center_green.jpg

sele_ring_green.jpg
aandrews_tree.jpg

atran_pink.jpg

bfantinatti_lavander.jpg

calinstan_kyoto.jpg

cwale_sheffield.jpg

dmarcu_small_town.jpg

dmcquade_whitsundays.jpg

dnevozhai_petersen.jpg

dtrajchevski_lupin.jpg

edushechkina_ladybird.jpg

jankaluza_dew_drop.jpg

jbishop_wave.jpg

jheston_beach.jpg

jleung_confetti.jpg

juergen_leaf.jpg

rbock_desert.jpg

sezgin_tulip.jpg

theftiba_blue.jpg

ttucker_taipei.jpg

vovalente_brazilian_winter.jpg

vovalente_fire.jpg

vovalente_rose.jpg

📌Not:
Bu duvar kağıtları işletim sisteminin içerisinden alınmıştır. Yukarıda bahsi geçen dizine giderek bunları kendiniz de bulabilirsiniz. Geriye kalan 3 klasörümüz var. Onları da yukarıda belirttiğim gibi bundan bağımsız 2 konu daha oluşturup paylaşacağım. Technopat Sosyal yönetiminden 50 görsel limitini kaldırmalarını veya arttırmalarını rica ederek kapanışı yapıyorum.

Okuduğunuz ve ilgilendiğiniz için teşekkürler. Önerilerinizi belirtirseniz sevinirim. İyi forumlar dilerim :)

Son düzenleme:
Turuncu - kahverengi renklerde biraz daha mat duvar kağıtları gözler için daha rahat oluyor.
O renklerde biraz çalışma yapsalar iyi olurdu.
Daha fazla duvar kağıdı var. Bunlar sadece 2 klasör. 3 tane daha var paylaşamadığım. Maalesef ki Sosyal'de bir konuya tek seferde ten fazla 50 tane görsel eklenebiliyor. Diğerlerinin arasından belki göz zevkinize uyan bir şey çıkabilir :)
Linux Mint duvar kağıtlarını beğenmedim. İlk konun hayırlı olsun.
Ben de çok sevemedim. Ama içlerinde 3-5 tane çok beğendiğim oldu.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı