Linux Mint 20.3 Duvar Kağıtları (2. Konu)

linux_mint_logo.jpg

Linux Mint 20.3 Duvar Kağıtları (2. Konu)
Arayıp tek bir kaynak üzerinde bulmak isteyenler için sizlerle Linux Mint 20.3 sürümünün içerisinde yer alan duvar kağıtlarını bu yazı içerisinde paylaşacağım. Her zamanki gibi doya doya tek konuda tüm duvar kağıtlarını paylaşayım isterdim ama Sosyal tek konu üzerinden en fazla 50 tane görsel dosyası eklememe izin veriyor. Bu sebeple 2 klasör + 2 klasör + 1 klasör olacak şekilde 3 konu olarak paylaşım yapacağım. 1 tanesini zaten yaptım. 2 klasör de bu konuda paylaşacağım. Geriye tek klasör kalacak onu ise sonraki konuda paylaşacağım. Ardından başka bir işletim sistemine geçmeyi planlıyorum. (Muhtemelen bir Linux dağıtımı olacak.)

Öncelikle bu duvar kağıtlarını kendiniz nasıl edinebilirsiniz?
Dosya sistemi/usr/share/backgrounds dizinine gidin. Sizi birkaç klasör karşılayacak. Bunların içeriğini sürprizbozanlar halinde paylaşacağım. Ayrıca sürprizbozanların adlarını klasör konumlarına göre yaptım fakat tamamını koymadım isime. Dosya sistemi/usr/share/backgrounds'a geldikten sonrasında sürprizbozanların isimlerindeki konumlarda aradığınız görselleri bulabilirsiniz.

Bkz. Önceki konu/konular:

bfantinatti_grass.jpg

echerkasski_countryside.jpg

fbellanger_roscoff.jpg

jankaluza_steel.jpg

jbloor_kyoto.jpg

jkosinska_flowers.jpg

jmsdono_big_sur.jpg

junghopark_purple.jpg

lblunk_golden_gate.jpg

lmarconnet_demigny.jpg

lpieters_brooklyn.jpg

pcarmona_sydney.jpg

rbooth_floral.jpg

rranwa_india.jpg

sberger_swing_of_life.jpg

sferrara_matterhorn.jpg

shahhosseini_pennsylvania.jpg

sschuh_sport.jpg

sshah_star_trails.jpg

stoth_bali.jpg

sumstattd_machu_picchu.jpg

tangerine_nanpu.jpg
aaronphs_indonesia.jpg

achambon_relax.jpg

aholmes_canada.jpg

cbaker_fish.jpg

cstenger_namibia.jpg

dkidd_light.jpg

dlazar_piano.jpg

dsmedley_forest.jpg

iquesada_abstract.jpg

kpilger_germany.jpg

mbrooks_red.jpg

mkavelashvili_georgia.jpg

mpiwnicki_bladerunner.jpg

mvojtovicova_finland.jpg

nploschenko_rain_drops.jpg

oram_blue_moon.jpg

rnoguier_java.jpg

tduston_sydney.jpg

vanessaog_conifer.jpg

vanessaog_daffodil.jpg

zibrahim_maldives.jpg

zkaiyv_beijing.jpg

📌Not:
Bu duvar kağıtları işletim sisteminin içerisinden alınmıştır. Yukarıda bahsi geçen dizine giderek bunları kendiniz de bulabilirsiniz. Geriye kalan 1 klasörümüz var. Onu da yukarıda belirttiğim gibi bu ve ilk konudan bağımsız 1 konu daha oluşturup paylaşacağım. Technopat Sosyal yönetiminden 50 görsel limitini kaldırmalarını veya arttırmalarını rica ederek kapanışı yapıyorum.

Okuduğunuz ve ilgilendiğiniz için teşekkürler. Önerilerinizi belirtirseniz sevinirim. İyi forumlar dilerim :)

Güzel olmuş. İkinci konun hayırlı olsun.
Sağ olun hocam. Umarım bunlar arasında beğendiğiniz çıkar. Önceki konuda Linux Mint'in duvar kağıtlarını beğenmediğinizi belirtmiştiniz. Buradan bir tanesini şu an Windows'da duvar kağıdı olarak kullanmaktayım :)

Geri
Yukarı