Linux Mint 21.1 Ventoy indirirken hata veriyor

SocialCyber

Centipat
Makaleler
18
Daha fazla  
Linux Mint 21.1 işletim sistemi kullanıcısıyım ve Windows 10'a geçmek istiyorum. Bunun içinde Ventoy indirdim ve kuracaktım ama kurmak istediğim zaman böyle bir hata IE karşılaşıyorum, bu sorunu nasıl çözeceğim? @Rona

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü_2023-07-17_15-09-02.png
    Ekran görüntüsü_2023-07-17_15-09-02.png
    28,4 KB · Görüntüleme: 29
  • Ekran görüntüsü_2023-07-17_15-09-25.png
    Ekran görüntüsü_2023-07-17_15-09-25.png
    18,8 KB · Görüntüleme: 29
  • Ekran görüntüsü_2023-07-17_15-10-04.png
    Ekran görüntüsü_2023-07-17_15-10-04.png
    11,2 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleyen: Moderatör:
Ventoy'u SSD'ye mi kuruyorsunuz? 🤣
SSD şu an Linux Mint'in yüklü olduğu SSD.
Ventoy'u USB'ye yazın, sonra da içine ISO dosyasını koyun.
Bu gözler bunu da gördü harbiden. 😁

Arkadaşın dediği gibi yapın hocam. USB belleği seçin içine Ventoy modülü koyun. Sonra içine ISO dosyasını kopyalayın gitsin.

Ventoy'u SSD'ye mi kuruyorsunuz? 🤣
SSD şu an Linux Mint'in yüklü olduğu SSD.
Ventoy'u USB'ye yazın, sonra da içine ISO dosyasını koyun.
hocam cezalıydım yazamadım kusura bakmayın ben ventoyu ilk defa kullandığın için nasıl kurulduğunu bilmiyordum biraz komik bir durum.

Hocam cezalıydım yazamadım kusura bakmayın ben Vento'yu ilk defa kullandığın için nasıl kurulduğunu bilmiyordum biraz komik bir durum.

Öncesinde bir kurulum videosu izleseydiniz keşke hocam. Bu tür eylemler yaparken özellikle video rehberlere bakmakta fayda var.

Öncesinde bir kurulum videosu izleseydiniz keşke hocam. Bu tür eylemler yaparken özellikle video rehberlere bakmakta fayda var.
hocam keşke öyle yapsaydım ama biraz aceleci davrandım yüklediğim gibi oraya yazmaya kalktım

hocam bir de o uefı desteğini bulmam için o verdiğiniz kodu nereye yazmalıyım hayatımda hiç Linux kullanmadığım için bilmiyorum

Hocam keşke öyle yapsaydım ama biraz aceleci davrandım yüklediğim gibi oraya yazmaya kalktım

Hocam bir de o UEFI desteğini bulmam için o verdiğiniz kodu nereye yazmalıyım hayatımda hiç Linux kullanmadığım için bilmiyorum

Terminali açın hocam. Ardından CD /sys/firmware/efi kodunu girip ekran görüntüsünü atın. Printscreen tuşuna basarak ekran görüntüsü alabilirsiniz.

Hocam yazdığınız kodu kopyala yapıştır yaptım ama sonuç bu

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü_2023-07-17_21-52-53.png
    Ekran görüntüsü_2023-07-17_21-52-53.png
    29 KB · Görüntüleme: 13

Geri
Yukarı