Çözüldü Linux Mint kurulumdan sonra disk boş

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kamtasya

Decapat
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ryzen 5 5600

zotac rtx 3060 12gb oc edition

crucial 500gb m.2 ssd
Meslek
Öğrenci
Linux Mint'i sorunsuz 2. diskime yükledi. Yani yüklendi sandım. Windows'tan diske baktığımda 250GB diskin %1 falan dolu gözüküyor.

Çözüm
Ben boot Security için 2-3 saat harcadım ve sana yol olsun diye sistemi kapatıp BIOS fotoları çektim.

Şimdi basit fotoğraf BIOS karşılaştırması yapmaktan kaçıp... Vallahi hiç yakıştıramadım...

Mikropsoft un ekmeğine yağ-bal-kaymak sürmüş oluyorsunuz.

Buna ayırabilecek vaktim ve sabrım kalmadı maalesef. Neredeyse 1 hafta bununla uğraştım.

Recovery mooda açıktan sonra düzeldi arkadaşlar.
Logo önemli değil.
Paylaştığım menülerin fotoğrafını çek. Veya başka PC de açık kalsın fotolar. Kendi boot menülerin ile kıyasla bu ekranları.

Logo önemli değil.
Paylaştığım menülerin fotoğrafını çek. Veya başka PC de açık kalsın fotolar. Kendi boot menülerin ile kıyasla bu ekranları.

Aman her neyse bu kadar macera yeterli. Pes ediyorum grub`ı nasıl sileceğim?

Aman her neyse bu kadar macera yeterli. Pes ediyorum grubı nasıl sileceğim?

Ben boot Security için 2-3 saat harcadım ve sana yol olsun diye sistemi kapatıp BIOS fotoları çektim.

Şimdi basit fotoğraf BIOS karşılaştırması yapmaktan kaçıp... Vallahi hiç yakıştıramadım...

Buna ayırabilecek vaktim ve sabrım kalmadı maalesef. Neredeyse 1 hafta bununla uğraştım.

Recovery mooda açıktan sonra düzeldi arkadaşlar.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı