Linux Mint LoL nasıl yüklenir?

Makaleler
9
Daha fazla  
Arkadaşlar Linux Mint'a LoL kurmak istiyorum. Birkaç yöntem biliyorum ama en iyi performansı elde etmek istiyorum. Bilgisayarımın donanım özellikleri pek iyi değil. GT220M :). Lutris mi denemeliyim? Ne önerirsiniz? Nasıl yapabilirim anlatırsanız aşama aşama sevinirim.

Evet sadece RAM tüketimi az daha fazla diğer hafif dağıtımlara kıyasla. Manjoro da 512 MB görmüşlüğüm var. Ama Mint boşta 1GB kullanıyor. 3GB RAM boşta oluyor. Benim bilgisayarımı kurtarıyor ama mesela sizde belki biras zorlayabilir hocam. Boşta 1 GB Firefox falan açık olunca ise kalan RAM yaklaşık 2 oluyor. Ama belki Windows'daki gibi RAM dolunca gereksiz programları kapatıyor olabilir. Aslında deneyebilirsiniz.
Eki Görüntüle 870406
Eki Görüntüle 870407
@46imt @alpethz @cengover_ekin @Dengesiz Kokarca hocalarım;

Linux Mint üzerindeki kişiselleştirmeyi yaptım. Nasıl olmuş?

Antix Linux 100 MB RAM kullanıyor, özelleştirmeye gelirsek gerçekten bayıldım. Bende sistemi kurdum sabah tema ile inceleyip size şöyle güzel bir anlatacağım :)

Antix Linux 100 MB RAM kullanıyor, özelleştirmeye gelirsek gerçekten bayıldım. Bende sistemi kurdum sabah tema ile inceleyip size şöyle güzel bir anlatacağım :)
Antix Linux'da özelleştirmeleri yaptığınız anda lütfen paylaşın. Çok merak ettim :). Haber bekliyorum sizden.

Antix Linux'ta ne yazık ki böyle özelleştirmeler mevcut değil hocam.
Bende bir yolunu buldunuz yarın yapacaksınız sanmıştım :(.

Hocam ben Videodan çok yararlandım. Bu işi video izlemeden yapmak imkansızmış onu anladım. Biz Custom yapmayı bilmeyen Cahiller için aksine videodan iyi kaynak yok. Kendi başımıza yapmamız pek mümkün değilmiş onu anladım ben.

Bende bir yolunu buldunuz yarın yapacaksınız sanmıştım :(.

Hocam ben videodan çok yararlandım. Bu işi video izlemeden yapmak imkansızmış onu anladım. Biz Custom yapmayı bilmeyen cahiller için aksine videodan iyi kaynak yok. Kendi başımıza yapmamız pek mümkün değilmiş onu anladım ben.

Kusura bakmayın sistemi kurdum derken Ubuntu Mate kurdum demek istemedim ifade edemedim.
Ayrıca gerçekten bir videonun bir bilgisayara bu kadar yararı dokunur o klasörü ayıkla oraya at şunu şu klasöre koy plank yükle falan derken çok kafa karıştırıyor.
Ancak size bir önerim eğer görüntü takıntınızdan kurtulabilirseniz (benim için imkansız kurtulmam) antix kullanmaya değer.
Hocam istek atılmıyor yanlış kullanıcı adı diyor. Doğrusu nedir?

İlk harfi büyük yazcaktın :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı