Linux mu Windows mu?

Linux mu Windows mu?

• Oy verenlerin toplamı
    133
Forumun yarısının, hatta belki daha fazlasının oyundan başka işi gücü yok neden Linux daha iyi desinler ki? :D

İki gün oluyor Windows kendini ne hale getirmiş bakayım dedim. Yaklaşık bir buçuk saat sonra ilk mavi ekranımı (bsod) aldım. İki buçuk saatin sonunda hala bir yere gelemediğinin farkına vardım. :D

İki gün oluyor Windows kendini ne hale getirmiş bakayım dedim. Yaklaşık bir buçuk saat sonra ilk mavi ekranımı (bsod) aldım. İki buçuk saatin sonunda hala bir yere gelemediğinin farkına vardım. :D

Benim dağıtım 3 gündür açık, daha çökme ve yavaşlama olmadı, veya kernel panic vermedi.

Ekran görüntüsü_2021-02-19_10-23-02.png

İşte bu durumda sadece güçlü olması da yetmiyor. Krita'nın İllustrator'dan çok daha gelişmiş ve çok iyi özellilkler olduğunu varsayalım. Sen Krita'yı açtın ama nasıl kullanacağını bile bilmiyorsun. Onlarca özelliğin içinde kaybolurken İllustrator yüklediğinde internet üzerindeki yüzlerce dersten faydalanabiliyorsun. Yani bu işin destek kısmı da var.
Burada da haklısınız ancak Krita için de Illustrator kadar olmasa bile bir sürü içerik bulunuyor internette. Üstelik bu programlar ücretsiz olduğu için genellikle dersleri de ücretsiz. Ha Türkçe içerik çok az ama İngilizce olarak bir sürü içerik mevcut.
Arama kısmından arattım da kimse Windows vs. Linux performans testi yapmamış. O kadar rehber varken bunun eksik olması değişik geldi. Ben yapabilirim aslında. Ama şu anda Windows 8.1 kurulu bende.
@GNU or NOT yapacaktı ancak forumu bıraktı sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı