Linux vs Windows

Bilişsel Hack

Hectopat
Makaleler
26
Daha fazla  
Linux kullananlar neden Windows'u sevmiyor. Windows daha iyi, daha kolay daha stabil bir işletim sistemi değil mi?
Linux buglarla dolu, içi boş bir sistem değil mi?

Yukarıdaki düşünce benim düşüncem değil. Bir forumdaki genel hakim düşüncedir. Sorum şu siz buna katılıyor musunuz?
Linux kullananlara sorum Linux'u nasıl savunursunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Linux kullananlar neden Windows'u sevmiyor. Windows daha iyi, daha kolay daha stabil bir işletim sistemi değil mi?

Yukarıdaki düşünce benim düşüncem değil. Bir forumdaki genel hakim düşüncedir. Sorum şu siz buna katılıyor musunuz?

Stabillik olarak Windows leş bir işletim sistemi Linux daha az hatalarla ve daha az virüslere sahip olduğu için bu konularda Linux daha iyi.

Windows daha iyi, daha kolay daha stabil bir işletim sistemi değil mi?
Değil. Aksine Windows daha kötü ve daha buglı.
Yine değil linux bir sistemde en az kaynak isteyen ve çok stabil bir işletim sistemi.
Senden Para istemiyor, Doğru düzgün veri almıyor, Hafif, Virüs ve Zararlı yazılımlar yok denecek kadar az, Oyun ve Farklı programlar'da açılıyor daha ne isteyebilirsin ki?

Eğer kullanıcı kolaylık rahatlık sıkıntı çekmek istemiyorsa Windows

Ama kullanıcı aşırı hız ve performans istiyorsa bence Linux

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows şahsen Linux'a göre daha iyi bir işletim sistemi, gerek program desteği olsun, güvenlik olsun her şey Windows'da daha iyi. Linux daha güvenli demeyin gelipte sadece daha az virüs var diye. İkisine de virüs bulaşsa sonuç aynı olacak.

Bu "Linux Aliskanligi" adlı arkadaş Linux'a ne zaman kötü bir şey denilse kahkaha ifadesi atıyor, tamam kanka en büyük Linux fan'ı sensin.

Linux kullananlar neden Windows'u sevmiyor.
Sevmedigimizi kim soyledi? Sadece buglarla dolu bir coplugu kullanmiyoruz.
Windows daha iyi, daha kolay daha stabil bir işletim sistemi değil mi?
Kolayligi tartisilir, ama stabillik konusunda Linux cok daha onde.
Degil! Normal bir kullanici Linux'ta buglarla karsilasmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı