Windows vs Linux

elveriş

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
LENOVO İDEAPAD FLEX 5 14ALC05 - AMD Ryzen 3 5300U, 8 GB RAM
Sorduğum soru ucu açık bir soru ve eminim çok farklı fikirler çıkacaktır. Windows dağıtımlarından sıkıldım ve artık farklılık istiyorum, Pop!_OS kurma girişimim olmuştu fakat olayda acemiliğimden dolayı SSD'min 1 GB kadar alanı kilitlendi ve hemen tekrar Windows'a geçiş yaptım. Önerebileceğiniz yeni Linux'a giriş yapanlar için hangi dağıtımlar mevcut? Veya Linux yerine Windows'da kalmam daha mı iyi olur?
Ayrıca önereceğiniz dağıtımlarda kısıtlı da olsa bir oyun yelpazesi olursa güzel olur zira sistemi sadece ofis bilgisayarı gibi kullanmak istemiyorum.

Merak ediyorsaniz kurun kendiniz bakin abicim Linux'u her duyan buraya konu acip altina 300 mesajlik tartisma yaratmadan edemiyor.

Linux tek bir dağıtımdan meydana gelse gidip denerdim ama onlarca dağıtıma sahip olduğu için ve bu konularda fazla bilgim olmadığı için gelip konu açtım. Ayrıca burası forum ve herkes istediği konu hakkında başkalarının fikrini almak isteyebilir, sizden kimse fikrinizi belirtmenizi istemiyor görmemezlikten gelebilirsiniz.

Linux tek bir dağıtımdan meydana gelse gidip denerdim ama onlarca dağıtıma sahip olduğu için ve bu konularda fazla bilgim olmadığı için gelip konu açtım. Ayrıca burası forum ve herkes istediği konu hakkında başkalarının fikrini almak isteyebilir, sizden kimse fikrinizi belirtmenizi istemiyor görmemezlikten gelebilirsiniz.
O zaman hangi dagitimlari kullandigini yazar ne istedigini aciklar dagitim onerisi istersin. Windows vs Linux nedir? Her hafta aciliyor ve daha bugun acildi bu konu.

O zaman hangi dagitimlari kullandigini yazar ne istedigini aciklar dagitim onerisi istersin. Windows vs Linux nedir? Her hafta aciliyor ve daha bugün açıldı bu konu.

Henüz Linux dağıtımlarını kullanmakta ikna olmadığımı ve tavsiye istediğimden olabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı