Linux'dan Windows'a OEM Key kaybolur mu?

lkm13_688

Hectopat
Makaleler
1
Herkese iyi akşamlar. Şu an Windows 10 Home kullanıyorum ve Ubuntu'ya geçmeyi düşünüyorum. Bilgisayar 1 yıla yakın bende kalacak bundan sonra geri babama vereceğim. Verirken de tekrar Windows 10 Home yüklesem OEM Key'im gelir mi? Şu an slmgr. VBS -dli komutu ile baktım OEM_DM Channel diyor yani OEM anahtar var. Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.

Herkese iyi akşamlar. Şu an Windows 10 Home kullanıyorum ve Ubuntu'ya geçmeyi düşünüyorum. Bilgisayar 1 yıla yakın bende kalacak bundan sonra geri babama vereceğim. Verirken de tekrar Windows 10 Home yüklesem OEM Key'im gelir mi? Şu an slmgr. VBS -dli komutu ile baktım OEM_DM Channel diyor yani OEM anahtar var. Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.
Anakartınızla eşleştiği için anakart değişimi olmadığı sürece kullanabilirsiniz.

OEM Keyinizi bir deftere yazın. Tekrar geçerken PC'ye yazarsınız.

Lisansın anakartına ve eğer giriş yaptıysan Microsoft hesabına tanımlanıyor. Daha sonra tekrar Windows´a geçtiğinde lisans anahtarın kaybolmaz.

Geri
Yukarı