Linux'tan EBA'ya girmek sıkıntı çıkarır mı?

Yer
Blackwater Park
Daha fazla  
YouTube'da dolaşırken karşıma bir video çıktı. Linux üzerinden EBA'ya girme isminde videoya baktım yapımı da çok basitmiş. Sabah derse girmeden Arch Linux sistemimde deneyeceğim ancak aklıma bir şey takıldı ve sorum biraz saçma olabilir. Bunu yaparsam başıma iş açmış olur muyum ya da derse katılmış olarak gözükür müyüm? Bu yöntemi daha önce kullanan varsa lütfen yazsın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Linux için EBA desteği yok.
EBA bilgisayara bir program yükletiyor, Zoom tabanlı bir şey, sadece Windows için yayınlamış.
Wine açmıyor mu?
Hocam video'yu izlemedim, EBA bir internet sitesi, Linux ile nasıl bir uyumsuzluğu var?
Bizimkiler artık indirilen uygulamayla yapmıyor. İndirilende sorun var.

YouTube'da dolaşırken karşıma bir video çıktı. Linux üzerinden EBA'ya girme isminde videoya baktım yapımı da çok basitmiş. Sabah derse girmeden Arch Linux sistemimde deneyeceğim ancak aklıma bir şey takıldı ve sorum biraz saçma olabilir. Bunu yaparsam başıma iş açmış olur muyum ya da derse katılmış olarak gözükür müyüm? Bu yöntemi daha önce kullanan varsa lütfen yazsın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Linux EBA desteklememektedir hocam.

Bu şekilde giriyorsunuz.
Wine açmıyor mu?

Bizimkiler artık indirilen uygulamayla yapmıyor. İndirilende sorun var.

Linux EBA desteklememektedir hocam.

Öyle olsa bile tam tersi EBA Linux desteklemez, konuya dönecek olursak dediğiniz yanlış, EBA'nın Linux'la bir sorunu yok sadece canlı ders programı varsayılan olarak Linux üzerinde çalışmıyor, konu sahibinin attığı videoya bakmadım ama çeşitli yollarla EBA canlı dersine Zoom üzerinden bağlanmak mümkün.

Yeni konular

Geri
Yukarı