Linux'tan korkulmalı mı?

Sanki bilgisayarı öldürüyormuşum gibi düşüncelerim var.
Öyle bir şey yapmıyorsunuz.
Zaten öyle bir şey olsa burada bulunan Linux kullanıcıları bilgisayarlarında Linux kullanmazlardı.

Ki bu işletim sistemi eski bilgisayarlar için can suyu gibi. Yeni nesil bilgisayarlar içinde aynı şey geçerli.
Sürekli güncel ve bir kısıtlama yok. Bir şirketin istediği gibi değil, kendi istediğiniz şekilde kullanıyorsunuz.

Sanki bilgisayarı öldürüyormuşum gibi düşüncelerim var.

Asil Windows kullanarak iskence ediyorsunuz bilgisayara.
Korkmayin bu kadar, zarar vermez.
Hata alirsaniz her zaman buradayiz, konu acip etiketlersiniz ki hata alacaginizi sanmiyorum.
Begenmezseniz diskten Linux yuklu part'i ve Linux'un olusturdugu EFI bolumunu formatlayarak kolayca silebilirsiniz.

Arkadaşlar konu büyük ihtimalle troll.
Neden troll yapayım? Beni bilenler bilir bu forumda.
Asil Windows kullanarak iskence ediyorsunuz bilgisayara.
Korkmayin bu kadar, zarar vermez.
Hata alirsaniz her zaman buradayiz, konu acip etiketlersiniz ki hata alacaginizi sanmiyorum.
Begenmezseniz diskten Linux yuklu part'i ve Linux'un olusturdugu EFI bolumunu formatlayarak kolayca silebilirsiniz.
Zaten HDD'de bölüm ayıracağım. Daha rahat ederim diye düşünüyorum. Bir de hocam kurulumda "Windowsun yanına kur" seçeneğini seçersem hangi diske kurulum yapacağımı sorar mı?

Zaten HDD'de bölüm ayıracağım. Daha rahat ederim diye düşünüyorum. Bir de hocam kurulumda "Windowsun yanına kur" seçeneğini seçersem hangi diske kurulum yapacağımı sorar mı?
Windows'un yanına kur seçeneği için Windows ile aynı diske kurman gerekmiyor mu?
Hiç böyle kurmadığım için bilmiyorum. Diğer arkadaşlar daha iyi bilir.

Zaten HDD'de bölüm ayıracağım. Daha rahat ederim diye düşünüyorum. Bir de hocam kurulumda "Windows'un yanına kur" seçeneğini seçersem hangi diske kurulum yapacağımı sorar mı?

Hocam uzun zamandir otomatik kurulum kullanan dagitim kurmadigimdan emin degilim. Siz Windows'dan diskte yer ayirin, beni etiketleyin disk bolumlerini ayarlariz birlikte.

Hocam el ile bölümleme basit zaten, Windows'un yanına kurarken Kernelginar hocamın dediği gibi Windows'un olduğu diske kuruyor olması lazım.

Geri
Yukarı