Linux'tan Windows'a geçiş nasıl yapılır?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu videodaki gibi Güncelleme Yöneticisine gidin, Mirrorları Almanya ile değiştirin.

"Neden Almanya?"​

Konum olarak Türkiye'ye en yakın sunuculardan biri olduğu için. Almanya, eğer varsa Frankfurt seçebilirsiniz. Zira Türkiye mirroru çalışmıyor.

Bunu yaptıktan sonra tekrar WoeUSB kurmayı deneyin.
Hocam ben sistemin corrupted file olabileceğinden şüpheliyim. Bi sudo apt update yapıp ekran görüntüsü atar mısınız son dizeleri
Hocam sistemde sorun yok, mirrorda dosyalar eksik. Yani sorunun konu sahibiyle alakası yok. İlk sayfada 404 hatası veren linklere girmeye çalışın bir;

Siz de 404 alıyorsunuz değil mi? Bu normal çünkü sunucuda dosyalar eksik.

@MoUranus bir gelişme var mı?

Ben şu an linuxta değilim windowsta bir işim var restart atamıyorum dual boot kullandığımdan vm yok bende. Olsa denerdim

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu videodaki gibi Güncelleme Yöneticisine gidin, Mirrorları Almanya ile değiştirin.

"Neden Almanya?"​

Konum olarak Türkiye'ye en yakın sunuculardan biri olduğu için. Almanya, eğer varsa Frankfurt seçebilirsiniz. Zira Türkiye mirroru çalışmıyor.

Bunu yaptıktan sonra tekrar WoeUSB kurmayı deneyin.

Hocam sistemde sorun yok, mirrorda dosyalar eksik. Yani sorunun konu sahibiyle alakası yok. İlk sayfada 404 hatası veren linklere girmeye çalışın bir;

Siz de 404 alıyorsunuz değil mi? Bu normal çünkü sunucuda dosyalar eksik.

@MoUranus bir gelişme var mı?
Hocam, konumu Almanya olarak değiştirdim ve ne yapmam gerekiyor? Etcher'i tekrar mı denemeliyim yoksa ISO dosyalarını mı tekrar indirmeliyim?

WoeUSB'yi tekrar kurmayı deneyin hocam. Konu başında yaptığınız gibi.
Şimdi de bu hata:

ub2-common grub-pc-bin parted dosfstools ntfs-3g
Paket listeleri okunuyor... Bitti
Bağımlılık ağacı oluşturuluyor... Bitti
Durum bilgisi okunuyor... Bitti
python3-wxgtk4.0 paketi mevcut değil, ancak başka paket içerisinden işaret edilmiş.
Bu durum bu paketin kayıp, eskidiği için bırakılmış, ya da başka bir
yazılım kaynağında bulunduğu anlamına gelebilir.

E: 'python3-wxgtk4.0' paketi için kurulum adayı yok

Şimdi de bu hata:

ub2-common grub-pc-bin parted dosfstools ntfs-3g
Paket listeleri okunuyor... Bitti
Bağımlılık ağacı oluşturuluyor... Bitti
Durum bilgisi okunuyor... Bitti
python3-wxgtk4.0 paketi mevcut değil, ancak başka paket içerisinden işaret edilmiş.
Bu durum bu paketin kayıp, eskidiği için bırakılmış, ya da başka bir
yazılım kaynağında bulunduğu anlamına gelebilir.

E: 'python3-wxgtk4.0' paketi için kurulum adayı yok
Bakıyorum hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı