Lise 1'e giden bir öğrenci nasıl gelir sağlayabilir?

Daha fazla  
Lise 1'e gidiyorum. Babam günlük 10 TL veriyor bir de aylık 320 TL yemekhane parası veriyor ben 320 TL'yi yemek haneye vermeyip biriktiriyorum o kadar paraya ihtiyacım var. Okulda bir şeyler satmak olur internetten olur böyle ufak paralar kazanabileceğim tavsiyeler verir misiniz?

Aga Mesela okulda ne satabilirim? (Sigara tarzı şeyler dışında)
Daha çok öğrencilerin tükettikleri fakat kantinde bulunmayan gıdalar olabilir. Örnek olarak gazlı içecekler, kendi okulumda nedenini bilmediğim şekilde kantinin gazlı içecek satması yasak. Eğer sizde de bu veya bunun gibi bir durum varsa bunu fırsata çevirebilirsin.

Daha çok öğrencilerin tükettikleri fakat kantinde bulunmayan gıdalar olabilir. Örnek olarak gazlı içecekler, kendi okulumda nedenini bilmediğim şekilde kantinin gazlı içecek satması yasak. Eğer sizde de bu veya bunun gibi bir durum varsa bunu fırsata çevirebilirsin.

Aga o her türlü suç zaten vergisiz satış + yakalanırsam disipline verirler direk hocalar biraz değişik

Okulda ticaret olmaz. Harçlık bile zor çıkartırsın. Kafan alıyorsa program arayüzü tasarlayıp template sitelerinde satabilirsin. 20 dolardan alanlar bile var. Genelde tasarıma kafası almayanlar alıyor.

Mesela bir site önerebilir misiniz? Photoshop falan bilgim var o konularda daha önce bir dizi oyuncusunun editörlüğünü yaptım 1 2 ay ama 1 sene oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı