Lise 2. sınavlar iptal olur mu?

Ben 10. sınıfa gidiyorum normalde 2. dönem 1. yazılılar 29 Mart'ta başlayacaktı ama ben 22 Mart'ta yazılılarıma girdim 29 Mart'ta da zaten 3 Mayısa ertelendi yazılılar. Büyük bir ihtimal ile ertelerler ama yaparlar sınavları ya da benim gibi sınavlara girenlerin sınavlarını iptal ederler.

Ertelenme ihtimali var ancak her türlü bu sınavların yapılması vaka sayılarını olumsuz yönde etkileyecek. Hiç yapılmadan bu yıl için okulları kapamaları en iyi çözüm gibi duruyor şu anlık.

Ben 10. sınıfa gidiyorum normalde 2. dönem 1. yazılılar 29 Mart'ta başlayacaktı ama ben 22 Mart'ta yazılılarıma girdim 29 Mart'ta da zaten 3 Mayısa ertelendi yazılılar. Büyük bir ihtimal ile ertelerler ama yaparlar sınavları ya da benim gibi sınavlara girenlerin sınavlarını iptal ederler.

Peki 2.dönem 2.yazılılarının yapılma olasılığı var mı sizce? 2.dönem 1.yazılıyı oldum mart ayında.

@Salih METİN buyrun hocam, bakın bu arkadaşlar da girmiş sınavlara.

Peki 2.dönem 2.yazılılarının yapılma olasılığı var mı sizce? 2.dönem 1.yazılıyı oldum mart ayında.

Bence yapmazlar yaparlarsa da yazın ortasında mı yapacaklar ya da 3 Mayıs'ta 1. yazılılar olursa eğer hemen 1. yazılılardan 1-2 hafta sonra mı 2. yazılıları yapacaklar. Eğer herkes 1. yazılılarını olsaydı büyük ihtimalle 2. yazılıları da yaparlardı ama çoğu okul 1. yazılıları bile yapmadı daha.

Geri
Yukarı