Lisede birisine PKK'lı denirse uzaklaştırma veya atılma olur mu?

ermezxxx

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 9. sınıf öğrencisiyim. Tarih dersinde sınıf kağıdını isteyen kıza yukarıdaki dediğimi belirttim. Hoca da bunu duydu, ertesi gün kız müdür yardımcısının yanına gitmiş, beni çağırdılar. Bana lan vb. kelimeler söyleyip sürekli sesini yükseltti, olaydan alakasız kızın babasının bu okul için neler yaptığını bilmiyor musun dedi, kız dilekçe yazdı. Hoca diyor ki okuldan falan atılacaksin, uzaklaştırma falan. Ama aynı gün kızların makyaj aletini oturma sırasının içinde sakladıkları için sırayı kırdığına şahit oldum. Yardımcı olun, disipline gider miyim? Malum tatil girdi araya, 10 günlük unutulur, geçer mi? Tavsiye bekliyorum sizden.

Ne diye durduk yere birine bir seyler diyorsun. Bence bir seyi demeden önce dusunun bundan sonra, cok bir şey olacagini sanmam.

Merhaba arkadaşlar, 9. sınıf öğrencisiyim. Tarih dersinde sınıf kağıdını isteyen kıza yukarıdaki dediğimi belirttim. Hoca da bunu duydu, ertesi gün kız müdür yardımcısının yanına gitmiş, beni çağırdılar. Bana lan vb. kelimeler söyleyip sürekli sesini yükseltti, olaydan alakasız kızın babasının bu okul için neler yaptığını bilmiyor musun dedi, kız dilekçe yazdı. Hoca diyor ki okuldan falan atılacaksin, uzaklaştırma falan. Ama aynı gün kızların makyaj aletini oturma sırasının içinde sakladıkları için sırayı kırdığına şahit oldum. Yardımcı olun, disipline gider miyim? Malum tatil girdi araya, 10 günlük unutulur, geçer mi? Tavsiye bekliyorum sizden.
Kızı bul özür dile. Ciddi olmadığından bahset. Bence mesele olmaz ama bu yaptığın ağır bir suç ve hoş değil. Bence atılmaya kadar gitmez ama yine. Suçlu olduğunu bilerek davran derim.

Yani neden böyle bir şey dediğinizi anlayamadım. Okul boyutunu geçtim kız mahkemeye verse sizi kazanır. Üstelik birine terörist damgası vurmak size mi kaldı? Bu olaya şahit olan bir hoca da var üstelik. Bence kıza bir hediye alıp konunun kapanmasını sağlamanı öneririm daha fazla büyümeden.

Geri
Yukarı