Lisede derste sigara içmek

@Froster_xx okulun arkanda çıkma gibi bir durumu da var sıkıntı çıkarsa hukuki yönden. Yani korkma, git söyle.

Ortak arkadaşını etiketlemiş ondan görüp kaydettim.

Tamamdır çok teşekkür ederim.

Evet bende bundan korkuyorum.

Takmayın hocam madem o kadar özel bunu Instagram'da neden paylaşıyor? Ayrıca tahminimce okulda ki birçok kişi görmüştür attığı Story'leri. Ben idarenin yerinde olsam böyle bizim sınıftaki gibi dangalak elemenları şikayet edenlere ödül verirdim:).

@Froster_xx okulun arkanda çıkma gibi bir durumu da var sıkıntı çıkarsa hukuki yönden. Yani korkma, git söyle.

Ya dostum haklısınız hepiniz ama nasıl göstereceğim gidip müdüre hocam böyle böyle falan mı diyeceğim?

Takmayın hocam madem o kadar özel bunu Instagram'da neden paylaşıyor? Ayrıca tahminimce okulda ki birçok kişi görmüştür attığı Story'leri. Ben idarenin yerinde olsam böyle bizim sınıftaki gibi dangalak elemenları şikayet edenlere ödül verirdim:).

Gidip müdüre hocam böyle böyle diye videoyu izleteyim o zaman?

Ya dostum haklısınız hepiniz ama nasıl göstereceğim gidip müdüre hocam böyle böyle falan mı diyeceğim?
Hocam arkadaş sigara içmiş deyin, ben İnstagram'dan gördüm deyin. Okul üstlenir büyük ihtimal hak ihlalini.

Haklısın ama şimdi bu çocuğa ceza verirken kanıt olarak yazacaklar ya bu videoyu hocalarda korkabilir.

Çocuğa en fazla uzaklaştırma displin falan yazarlar yani kanıt a gerek bile yok. Polise vermeyecekler bir ergeni. Hocalar çocuğu telefonu ile birlikte çağırsın ve kendi telefonundan izlesinler videoyu, al sana mis gibi kanıt.

Çocuğa en fazla uzaklaştırma displin falan yazarlar yani kanıt a gerek bile yok. Polise vermeyecekler bir ergeni. Hocalar çocuğu telefonu ile birlikte çağırsın ve kendi telefonundan izlesinler videoyu, al sana mis gibi kanıt.

Olayı ne olur ne olmaz benim yaptığım anlaşılmasın diye 2 haftadır hiç bahsetmedim kimseye sadece bende duruyor video öyle.

Bizm zamanımızda kameralı telefonlar yoktu ne güzel arka sırada sigaramızı içip camdan dışarı dumanı üflüyorduk. Şimdiki gençlik bitmiş, bitmiş.

Dostum öyle ispiyoncu bir tip değilim de ama mesela ben derste tablet kullanan bir insanım gelmiş durduk yere hocalara tableti yasaklatmaya çalışıyor. Benim de inadıma bindi.

Yeni konular

Geri
Yukarı