Lisede Devamsızlık Hakkı Nasıl İşliyor

Yanlış bilgi raporlu da bir özürlü şeklidir. Yukarıda ki arkadaşın belirttiği gibi kendini faaliyetli yazdırmalısın.
Adının ne olarak geçtiğini bilmiyorum ama bizde devamsızlık sınırını geçtiysek velimiz ile gidince hallediyorlardı. Çevredeki çoğu lisede böyleydi.

Adının ne olarak geçtiğini bilmiyorum ama bizde devamsızlık sınırını geçtiysek velimiz ile gidince hallediyorlardı. Çevredeki çoğu lisede böyleydi.
O idarenin vicdanına kalmış bir şeydir. Aileniz gidip konuşmuş, idare de göz yummuş silmiş. Resmiyette böyle bir şey yok diye biliyorum. Öyle olsaydı herkes yapardı zaten.

Dediğinizi bende yapıyordum. Özürsüz devamsızlığımı dilekçe gibi birşey doldurup müdür yardımcısına teslim ediyordum. Velinin gelmesi şart. Benim şuan 6 gün özürsüz 12 gün özürlü devamsızlığım var :)

Şuan bu şekilde bu hafta raporluyum 5 gün öbür haftada 5 gün olunca cuma günüyle birlikte 20,5 oluyor ama sanırım kalmıyorum doğrumudur?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    14,7 KB · Görüntüleme: 77
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı