Lisede kavga çıkarmaya çalışan, artistlik yapan tipler

Kavga etmeye karşıyım ama illa gerekiyorsa dediğinize katılıyorum. Sıfatının ortasına balyoz gibi indirip kaçacaksın, temiz iş :D

Arkadaşlar forumda çok liseye giden kişi var bunların arasında kekolarla karşılaşan veya dayak yemekten korkan kişilere önerilerim var.

Bu kekolar yanına 2-3 veya daha fazla kişi alıp orada burada gezip kendilerini hep güçlü göstermeye çalışırlar. Bunlarla kavga edecekseniz babayiğit gibi etmeyeceksiniz. Vurup kaçacaksınız, yaklaşıyorsa bir tane daha vurup kaçacaksınız. Durmuyorsa en sert darbeyi indireceksiniz. Çıkışta görüşeceğiz vs diyecektir veya arkadaşları da dahil olabilir. Bunlar profesyonel boksör falan değil. Kavgada hiçbir zaman aslanlık yapmayın. Bu arada vücut yapısı kas yapısı vs. önemli değil. Önemli olan sert darbeyi indirebilmek ve akıllı hareket edebilmek. Korkmayın bunlardan. Hiçbir şey değiller. Sizi çıkışta 3-5 kişi kıstırırlarsa da kaçın. İşler büyümeye giderse, okulu değiştirin veya o okulu bırakın. Disiplinden şundan bundan korkmayın. Cesaretsiz olursanız, ileride her şeyi anlarsınız ve pişman olursunuz. ;)
Lisede birisi gelip sırama oturup küfür etmişti. Normal bir insan gibi kalk oturağa otur dedim "sana mı soracağım?" dedi. Demesiyle kaldırıp yere fırlatmam bir oldu.
(O günden beri sürekli olarak bu keko tiplerin ele başı dediğimiz arkadaş, kim bana artistlik yapsa "dikkat et ha seni de kaldırır atar" demeye başladı.)
Klasik keko tipi olduğu için arkadaş çevresi vardı çocuğun. "Sen bekle" dedi. Çıkışta peşinden gidip aynı otobüse bindim.
İndiğimde ise "bilader kavga istiyorsun galiba gel erkek gibi teke tek" dedim. "Ben senle kavga etme niyetinde değilim" gibi kaçamak cevap verip kaçtı.
Sonra okul çıkışında İzmir'den abim geldiği için yürüyerek gittim. Peşimden 3 arkadaş gelip teke tek gel dediler. Tek geldim "Gözlüğünü çıkar kırılmasın" dedi. "Gel çıkart" dedim yarım saat gözlüğünü çıkart dedi ben gel çıkart diye cevap verdim. Eni sonu pes edip gittiler.

Sonra whatsapp grubunda bu ele başı keko ile kavga ettim. Sınıfta nerdeyse herkes beni destekliyordu. Okula gittim artislik yaptı vurmaya çalıştı (45-50 kilo 1.65 bir şey cüce) vuruyor vuruyor hissetmiyorum. Arkadaşları tamam yeter durun falan deyip çocuğu geri çektiler.

Bunların hepsi içinden kolpa insanlar. Bulursanız teke tekte birisini dövün. Ne kadar saygı gören birisi ise o kadar geri adım atarlar. Tavrınızı koruyun, kaçamak cevap vermeyin ve daima içinizde bir hırs, öfke ve hiddet var gibi bakın. Bütün hayatım boyunca işe yarayan bir taktik.
Etrafta kendi halinde bir kişiyi gözüne kestirip ona sataşır.
Bu sayede ortam da kendini alfa ve hawli göstermeye çalışır.
Birisi gelip yumruğu vurana kadar daima hawli hissedebilirler.

Arkadaşlar forumda çok liseye giden kişi var bunların arasında kekolarla karşılaşan veya dayak yemekten korkan kişilere önerilerim var.

Bu kekolar yanına 2-3 veya daha fazla kişi alıp orada burada gezip kendilerini hep güçlü göstermeye çalışırlar. Bunlarla kavga edecekseniz babayiğit gibi etmeyeceksiniz. Vurup kaçacaksınız, yaklaşıyorsa bir tane daha vurup kaçacaksınız. Durmuyorsa en sert darbeyi indireceksiniz. Çıkışta görüşeceğiz vs diyecektir veya arkadaşları da dahil olabilir. Bunlar profesyonel boksör falan değil. Kavgada hiçbir zaman aslanlık yapmayın. Bu arada vücut yapısı kas yapısı vs. önemli değil. Önemli olan sert darbeyi indirebilmek ve akıllı hareket edebilmek. Korkmayın bunlardan. Hiçbir şey değiller. Sizi çıkışta 3-5 kişi kıstırırlarsa da kaçın. İşler büyümeye giderse, okulu değiştirin veya o okulu bırakın. Disiplinden şundan bundan korkmayın. Cesaretsiz olursanız, ileride her şeyi anlarsınız ve pişman olursunuz. ;)

Kaçmakla olacak bir şey değil kekolar 1 gün kovalamaz 2 gün kovalamaz zaten tenha yerde yakalarsa dişinizi tırnağınıza takıp tırnak diş yumruk elinizde ne varsa dalacaksınız bir kere bana oldu bir kekonun boynuna dişlerimi geçirdim. Önerim fazla serseri olmayan 3-4-5 arkadaş ya da kas lazım.
Umulmadık bıçak karın yarar.

Hiçbir kekonun bıçak soktuğunu görmedim hiçbirisi yemedi, ancak korkuturlar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı