Lisede zorbalığa uğruyorum

Öncelikle merhaba arkadaşlar yaşım 16 lise 2'ye gidiyorum, sınıfta 4-5 arkadaşım var yakın olduğum, sınıfta 2 tane çocuk var yaşları 18 19 gibi iri yarı ve sürekli benimle uğraşıyorlar ve arkadaşlarımla dövsek arkadaşları var yani imkansız gibi acayip sinir oluyorum sürekli bana vuruyorlar dalga geçiyorlar bende bir şey yapamıyorum, bir gün artık son çarem ya döveceğim ya dövülecem, 1I 1.84 boylarında 75kilo diğeri 1.80 80 kg vardır, ne yapacağımı bilmiyorum sürekli vuruyorlar derste vuruyorlar hocalar görmezden geliyor, arkamda oturuyorlar sırtıma vuruyorlar ve sınıftaki kızlar falan onları cidden cok seviyorlar, sizce nasıl bir yol izlemeliyim: Boyum 1.80 65 kiloyum boyuma göre zayıfım, ben kötü biri değilim cidden saygılıyım kimsenin arkasından konuşmam kimseye laf atmam neden hep böyle şeyler beni buluyor? :(

Çocuğu dövebileceğine inanıyorsan onu teke tek çağır teke tek in raconu sadece 2 kişi kavga eder diğerleri bulaşmaz ve konu orada kapanır kimsede sana teke tek de çocuğu dövdün diye hesap sormaz

tek başına yakaladığında ağzını yüzünü dağıt. Çıkışta üzerine çok kişi gelirlerse çıkar çakıyı (korkutma amaçlı) üstüne koşmayacaklardır herhalde :) sağlam kaya olduğunu belli et ya da böyle zırtolarla uğraşmak istemiyorsan benim gibi açığa geç. 11.sınıfım 2 senedir yakın borsa ile ilgileniyorum her şeyi hazırladım ve hazır hissettiğimde bu yıl açığa geçtim şükür ediyorum hem paramı kazanıyorum hem de boş ordusuyla beraber bir odaya tıkılmıyorum.

Öncelikle merhaba arkadaşlar yaşım 16 lise 2'ye gidiyorum, sınıfta 4-5 arkadaşım var yakın olduğum, sınıfta 2 tane çocuk var yaşları 18 19 gibi iri yarı ve sürekli benimle uğraşıyorlar ve arkadaşlarımla dövsek arkadaşları var yani imkansız gibi acayip sinir oluyorum sürekli bana vuruyorlar dalga geçiyorlar bende bir şey yapamıyorum, bir gün artık son çarem ya döveceğim ya dövülcem, 1I 1.84 boylarında 75kilo diğeri 1.80 80 kg vardır, ne yapacağımı bilmiyorum sürekli vuruyorlar derste vuruyorlar hocalar görmezden geliyor, arkamda oturuyorlar sırtıma vuruyorlar ve sınıftaki kızlar falan onları cidden cok seviyorlar, sizce nasıl bir yol izlemeliyim: Boyum 1.80 65 kiloyum boyuma göre zayıfım, ben kötü biri değilim cidden saygılıyım kimsenin arkasından konuşmam kimseye laf atmam neden hep böyle şeyler beni buluyor? :(
Öncelikle Bu durumu ben de yaşadım çözüm kısasa kısas tır onlar düşük bulduğu gördüğü çocuklarla uğraşır karşılık vermeyeceğini düşünerekten yaparlar ama sen karşılık verirsen büyük ihtimal yavaş yavaş azalır yok ben karşılık veremem diyorsan sınıf değiştirmeni öneririm.

dc79624f1759bd2f56f2456f14df9564.gif

Öncelikle merhaba arkadaşlar yaşım 16 lise 2'ye gidiyorum, sınıfta 4-5 arkadaşım var yakın olduğum, sınıfta 2 tane çocuk var yaşları 18 19 gibi iri yarı ve sürekli benimle uğraşıyorlar ve arkadaşlarımla dövsek arkadaşları var yani imkansız gibi acayip sinir oluyorum sürekli bana vuruyorlar dalga geçiyorlar bende bir şey yapamıyorum, bir gün artık son çarem ya döveceğim ya dövüleceğim, 1I 1.84 boylarında 75kilo diğeri 1.80 80 kg vardır, ne yapacağımı bilmiyorum sürekli vuruyorlar derste vuruyorlar hocalar görmezden geliyor, arkamda oturuyorlar sırtıma vuruyorlar ve sınıftaki kızlar falan onları cidden cok seviyorlar, sizce nasıl bir yol izlemeliyim: Boyum 1.80 65 kiloyum boyuma göre zayıfım, ben kötü biri değilim cidden saygılıyım kimsenin arkasından konuşmam kimseye laf atmam neden hep böyle şeyler beni buluyor? :(

Kanka bana da boyle yapıyorlardi 10. sınıfta simdi 11'im sadece sesimi çıkardım ve biraz daha olgun davrandım dokunduklarinda adamakıllı uyaricaksin yapma hoşuma gitmiyor diyeceksin muhtemelen seninle dalga geçtiklerinde herkes gülüyor ve sende bu durumdan kurtulmak için ya da reflex olarak sende sırıtıyorsundur ve aslında hoşuna gitmiyor dur için içini yiyiyordur sadece ciddiles kendine güven seni kollayacak arkadaşların olsun bir şey olduğunda arkadaşlarınla birlikte karşı çık dediğin gibi kilona gire zayifsin ve seni güçsüz görüyor karsidakinler yemek ye ve kilo almaya çalış spora baslamayi deneyebilirsin sessiz kalırsan bu sonsuza kadar devam eder.

Yeni konular

Geri
Yukarı