Lisede öğrendiklerimi unutuyorum

Etrafımdaki insanlarla karşılaştırdığımda gayet iyi.
Sınıf ortalamasının üstünde misiniz? Her okulun sınav zorluğu değişiyor çünkü.
Genelde değilim.Bizde sınavlar zor sözlüler basit oluyor genelde.Okul birincisinin insan üstü çalışmasıyla 98 ortalama yaptığı bir okulda okuyorum.O nedenle 91 düşüğüme geliyor.150 kişilik 9 lar arasında 100. sıradaydım 90 ortalama ile.

belli ki sen çoğu kişiyi geçip fen lisesine girmişsin şu durumda fen lisesine girmek herkesin yapıcağı bir şey değildir yolun açık olsun sakın ama sakın umudunu kaybedeğim deme

Genelde değilim. Bizde sınavlar zor sözlüler basit oluyor genelde. Okul birincisinin insan üstü çalışmasıyla 98 ortalama yaptığı bir okulda okuyorum. O nedenle 91 düşüğüme geliyor. 150 kişilik 9'lar arasında 100. sıradaydım 90 ortalama ile.

Dostum 98 ortalama ile birinci olan bir okulda sen 91 ortalamadasın. Ben kendi okulumdan örnek vereyim 53 ile geçen öğrenciler vardı :) kaygılanma biraz rahat bırak kendin her şey yoluna girer.

Genelde değilim.Bizde sınavlar zor sözlüler basit oluyor genelde.Okul birincisinin insan üstü çalışmasıyla 98 ortalama yaptığı bir okulda okuyorum.O nedenle 91 düşüğüme geliyor.150 kişilik 9 lar arasında 100. sıradaydım 90 ortalama ile.
Merak etme 98 ortalama yapanlar ilerde belki tökezleyecek en düşük bölüme gidicek sen en yükseğe zaman ve hayat gösterir dostum benim zamanımda terör estiren derslerde ortalaması 95-100 arasında giden 1 erkek ve 1 kız arkadaşım 1'si şu an askerde sözleşmeliye geçecek kız olan hemşirelik okuyor atanamayacak %90 ihtimalle ondan hemen kestirip atma .Ne olacağımız belli değil.

Etrafımdaki insanlarla karşılaştırdığımda gayet iyi.
Sınıf ortalamasının üstünde misiniz? Her okulun sınav zorluğu değişiyor çünkü.
Size e okulumdan bir fotoğraf atsam daha iyi anlaşılır demek istediğim 9 . sınıf notlarım üsttekiler.Diğeri de yarım kalan 10.sınıfım :)
e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi - Google Chrome 30.05.2020 13_35_23 (2).png
e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi - Google Chrome 30.05.2020 13_34_51 (2).png

Gördüğünüz gibi sözlüleri çok fazla veriyorlar.Sizce kötü mü notlarım sözlülerin normal verildiği bir okulla kıyaslarsak?

Bende bi eski günleri hatırladım :D haline şükret dostum sözde 480 puan alan müthiş bir öğrenciydim ama ne oldu böyle işte ayrıca ideallerin ve heveslerin çoook değişecek daha ben daha önceden polis deyince takmazdım bile ama şimdi polis olup hayatımı sokaklara adamak istiyorum ve büyük ihtimal olacağım dediğim gibi bak 480 lik bir lisedeydim ama hayat nerelere getiriyor sende takma kafana bunları şimdi 12.sınıfta gel buraya 2 sene sonra bul beni yardımcı olurum söz şu an zamanı değil 10.sınıf boş bir sene zaten eğlenmene baksaydın bu yıl 11 12 de buna vaktin olmayacak çünkü.

Dosya Ekleri

• Ek Açıklama 2020-05-30 134159.png
    Ek Açıklama 2020-05-30 134159.png
    22,1 KB · Görüntüleme: 67
Bende bi eski günleri hatırladım :D haline şükret dostum sözde 480 puan alan müthiş bir öğrenciydim ama ne oldu böyle işte ayrıca ideallerin ve heveslerin çoook değişecek daha ben daha önceden polis deyince takmazdım bile ama şimdi polis olup hayatımı sokaklara adamak istiyorum ve büyük ihtimal olacağım dediğim gibi bak 480 lik bir lisedeydim ama hayat nerelere getiriyor sende takma kafana bunları şimdi 12.sınıfta gel buraya 2 sene sonra bul beni yardımcı olurum söz şu an zamanı değil 10.sınıf boş bir sene zaten eğlenmene baksaydın bu yıl 11 12 de buna vaktin olmayacak çünkü.
Tabii ki şükürler olsun kaldığım ders yok ama şehrimizde Anadolu liseleri sözlüleri düşük veriyor diye öğretmenler sürekli bize baskı yapıyor.Yok biz sizin sözlülerinizi boostluyoruz falan.Ama bilmiyorlar ki Anadolu liseleri gözetmensiz sınav yaparken biz kelebek sistemle her gün başka sınıf başka sıralarda sınav oluyoruz.Öğretmen baskısı yüzünden notlarımın düşük olduğunu sanıyorum.
Ayıca son Mat sınavında üni çıkmış soruları sordular.Ve neredeyse tüm sınavlarımız klasik.Teşekkür ederim sayenizde mutlu oldum.

Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı