Lisede suçu işleyen kişi bulunmazsa tüm sınıf disipline verilebilir mi?

UmuTalhA

Centipat
Daha fazla  
Bu yıl 9. sınıfa geçtim. Sınıfta duvarda büyük bir mürekkep lekesi bulundu. Hocalar yapan kisi bulunmazsa tüm sınıf disipline gidecek dediler. Bu doğru mu ve suçluyu bulamazlarsa ne olur?

Bu yıl 9. sınıfa geçtim. Sınıfta duvarda büyük bir mürekkep lekesi bulundu. Hocalar yapan kisi bulunmazsa tüm sınıf disipline gidecek dediler. Bu doğru mu ve suçluyu bulamazlarsa ne olur?
Bir şey olmaz. İtiraz edebilirsin.

Ben lisedeyken her dönem bu muhabbet geçti, kimse disipline verilmedi.

Hiçbir şey olmaz. Zaten uğraşmazlar, uğraşsalar bile azıcık kafan basıyorsa çok rahat hakkını savunursun.

Son düzenleyen: Moderatör:

Lisede çok demişlerdi ama kimse disipline verilmedi bir de öyle bir şey yapamazlar.

Kanunlara göre aksi ispatlanmadıkça herkes masumdur. İstedikleri kadar disiplin kurulunu toplasınlar, yapacağın tek suç duyurusuyla veya şikayetle olayı sonlandırırsın. Ama yarın bugün sende işe karışmışsan ve yaptığın ortaya çıkarsa sıkıntı. 🤣

Hocam gözünüzü korkutuyorlar takmayın.

Geri
Yukarı