Lisede trafik nedeniyle geç yazılmak, silinir mi?

Silmezler erken çıksaydın derler.
Veli ile gidince değişir büyük ihtimalle.
Hocam maalesef sileceklerini sanmıyorum "Trafiğe göre zamanını ayarla öyle evinden çık" derler, gönderirler sonra.
Zaten okula gereğinden fazla erken gidiyorum ama dediğim gibi hem uzaktı hem de çok fazla trafik vardı. Umarım silerler. Pazartesi okula abimle gidip söylerim.

Hocam maalesef sileceklerini sanmıyorum "Trafiğe göre zamanını ayarla öyle evinden çık" derler, gönderirler sonra.
Her türlü siliyorlar o konuda sıkıntı yok . Velinle gittiğinde kesinlikle silerler. Sen dilekçe götürürsen de siliyorlar fakat kendin yazmışsın okuldan kaçmışsın muamelesi görebilirsin. Biraz yönetimin keyfine bağlı gibi bir şey .
Zaten okula gereğinden fazla erken gidiyorum ama dediğim gibi hem uzaktı hem de çok fazla trafik vardı. Umarım silerler. Pazartesi okula abimle gidip söylerim.
Dert etmene gerek bir durum değil , rahatça sildirirsin. Anlamadığım şey hem geç yazmamışlar hem de tam gün yazmışlar . Geç yazmasalar bile yarım gün yazmaları gerekirdi.

Her türlü siliyorlar o konuda sıkıntı yok. Velinle gittiğinde kesinlikle silerler. Sen dilekçe götürürsen de siliyorlar fakat kendin yazmışsın okuldan kaçmışsın muamelesi görebilirsin. Biraz yönetimin keyfine bağlı gibi bir şey.

Dert etmene gerek bir durum değil, rahatça sildirirsin. Anlamadığım şey hem geç yazmamışlar hem de tam gün yazmışlar. Geç yazmasalar bile yarım gün yazmaları gerekirdi.

Hayır, sadece geç yazdılar ben 15DK sonra derse girdim. 10 DK sonra girenleri geç yazıyorlar ve benim 4 geç kalma hakkım kaldı. Bu konularda biraz takıntılıyım ciddi bir şey olmadıkça her zaman gidiyorum.

Dört gün hakkın kaldığı yok, 4 kez daha geç gelirsen toplam da 5 geç gelme yapmış olacaksın ve bu bir yarım güne eşit olacak. Her 5 geç gelme bir yarım güne eşit. Şu an seni rahatsız edecek bir şey değil bu yüzden velini boşuna zahmete sokma.

Hayır, sadece geç yazdılar ben 15DK sonra derse girdim. 10 DK sonra girenleri geç yazıyorlar ve benim 4 geç kalma hakkım kaldı. Bu konularda biraz takıntılıyım ciddi bir şey olmadıkça her zaman gidiyorum.
Anlattığım gibi dilekçe şeklinde de olur veli ile de olur . Çok kez sildirdim böyle . Sorun değil.

Dört gün hakkın kaldığı yok, 4 kez daha geç gelirsen toplam da 5 geç gelme yapmış olacaksın ve bu bir yarım güne eşit olacak. Her 5 geç gelme bir yarım güne eşit. Şu an seni rahatsız edecek bir şey değil bu yüzden velini boşuna zahmete sokma.
5 hakkın yok bu arada daha fazla. Geçler yarım yapıyordu sanırım . Ondanda hesap edecek olursan çok hakkın var . Muhammedin dediği gibi çok önemli değil açıkçası.

Haklısınız ama kasıtlı bir sebebim olmadığı için boşu boşuna hakkım gitti.

Yeni konular

Geri
Yukarı