Lisede uzun saç yasağı

MEB böyle bir kural getirmiş değil bildiğim kadarıyla tabii okulun özel okul değilse.

Devlet okulunda okuyorum.
Hepinize teşekkür ederim cevap verdiğiniz için maalesef hocalar Emir veriyor yapmayınca da disiplin ayağına yatıyor hakkımı arayacağım tekrar teşekkürler.

Hocam eğer ki sizi dövmeye çalışırsa okulun ortasında en iyi yapacağınız şey "bana temas etmeyin" diye sesinizi yükselterek konuşmak olacaktır. Sonrasında müdüre gidip öğretmeninizin dövmeye çalıştığını da söyleyebilirsiniz. Sende vur gibi şeyler hikaye geçin onları.

Hocam eğer ki sizi dövmeye çalışırsa okulun ortasında en iyi yapacağınız şey "bana temas etmeyin" diye sesinizi yükselterek konuşmak olacaktır. Sonrasında müdüre gidip öğretmeninizin dövmeye çalıştığını da söyleyebilirsiniz. Sende vur gibi şeyler hikaye geçin onları.

Yok bana şiddet uygularsa en fazla ellerini tutarım (gücüm yeterse tabii ) ama vurmam bende suçlu konumuna geçerim.

Çok doğru bir söz.

Maalesef hoca işte bizde ezilen öğrencileriz. Ayrıca bir genç olarak saç uzatmam yani özel bakım benim hür hakkım kimseye hesap vermemeliyim.
Hocam tabii siz bilirsiniz ama bence ellerini de tutmayın. Belki döver canınız acır ama öğretmeni okuldan attırma ihtimaliniz yükselir.

Güzel demişsinizde okuldan atılcağını bilmsem direk dayak yemeye koşarım zaten tüm okul rahatlar :D ama sanmıyom bir şekilde yırtar. Öğretmen sonuçta.

Yönetmeliğin çıktısını al vur yüzüne. "Bak bakalım saçıma karışabiliyor musun ? "de. Elini kaldırdığın anda da polisleri okulun kapısına dizerim de bakalım ağzını açabiliyor mu?

Geri
Yukarı