Lisede uzun saçtan dolayı okuldan atılır mıyım?

Bağlamamıda istemiyor.Saçımın neresi sorun oluyor diyorum.Uzun diyor uzun olması sorun olamaz diyorum bağırıyor bağırarak psikolojik üstünlük kurmaya çalışıyor.
Eğitim kalitemizi saçlar belirliyor bilmiyor musunuz (!)
Tamam hocam diyin geçin. Herkes kendini haklı sanıyor.

Herkes kendini haklı sanıyor.
Ondan ziyade bir yerlerde eziliyor, acısını öğrencilerden çıkarıyorlar. Vardı lisede bizim de öyle bir hocamız. Evde karısı buna patlar, o da gelir bize kızardı. Gücü öğrencilere yetiyordu ancak.

Ondan ziyade bir yerlerde eziliyor, acısını öğrencilerden çıkarıyorlar. Vardı lisede bizim de öyle bir hocamız. Evde karısı buna patlar, o da gelir bize kızardı. Gücü öğrencilere yetiyordu ancak.
Bizimkilerin hepsinin emekliliği gelmiş de geçiyor. Zorunlu emekli etmek lazım. Yoksa öğrencileri daha çok okuldan soğutur bu hocalar.
Bu sene bir dersimin öğretmeni değişti. Ben aslında 10 sene önce her türlü emekliliği hak ettim ama çalışmayı seviyorum diyor gururla.
İlginç.

Bakımlı olduğu sürece sıkıntı olmaz, ben lisedeyken bu müfredat işlerini pek anlamadığım için sesimi çıkartmıyordum, benim zamanımda hoca okulun kapısından içeri sokmuyordu saçım uzun olduğu için, okulda dağın başındaydı uzaktı merkeze, saçımı kestirip yürüyerek geri gidiyordum okula. Bu tarz konularda da çok sinirlenirim, hala bu tip insanlar varsa vay halimize.

Geri
Yukarı