Lise'de yaşadığınız en garip olay nedir?

11.sınıftayken bir kıza aşık olmuştum ve onunda bana hisleri olduğu belliydi. Takılmaya başladık sonunda flört ve sevgili olduk. (Hala sevgiliyiz, ekimde 4.yıl dönümümüz var.) Bu kızın bir erkek yakın arkadaşı vardı ve iri yarı bir çocuktu. Onu seviyordu, tabii ben bunu zor yol ilen öğrendim. Bir gün gene sevgilim ile okul çıkışındayken bu çocuk beni kapının önüne arkamdan çevirdi ve yumruğu burnumun ortasında geçirdi. Bende tabii kendimi toparlamam ne olduğunu beynimin algılaması bir 10 saniye sürdü. Artık adamın yumruklarından kaçmaktan burnumun kırıldığını ve kan geldiğini fark etmedim bile. Sonunda bende ayağı burktum ve durdu sonra polis geldi ben hastaneye çocuğuda karakola aldılar. Çocuk okuldan atıldı bende 2 hafta raporlu izin aldım. O çocuğu ara sıra görüyorum hala hatta bana hayatının aşkını çaldığımı söylüyor yıllar geçmesine rağmen. Biz ise evlenmeye doğru gidiyoruz. : )

11.sınıftayken bir kıza aşık olmuştum ve onunda bana hisleri olduğu belliydi. Takılmaya başladık sonunda flört ve sevgili olduk. (hala sevgiliyiz, Ekim'de 4.yıl dönümümüz var.) Bu kızın bir erkek yakın arkadaşı vardı ve iri yarı bir çocuktu. Onu seviyordu, tabii ben bunu zor yol ilen öğrendim. Bir gün gene sevgilim ile okul çıkışındayken bu çocuk beni kapının önüne arkamdan çevirdi ve yumruğu burnumun ortasında geçirdi. Bende tabii kendimi toparlamam ne olduğunu beynimin algılaması bir 10 saniye sürdü. Artık adamın yumruklarından kaçmaktan burnumun kırıldığını ve kan geldiğini fark etmedim bile. Sonunda bende ayağı burktum ve durdu sonra polis geldi ben hastaneye çocuğuda karakola aldılar. Çocuk okuldan atıldı bende 2 hafta raporlu izin aldım. O çocuğu ara sıra görüyorum hala hatta bana hayatının aşkını çaldığımı söylüyor yıllar geçmesine rağmen. Biz ise evlenmeye doğru gidiyoruz: )

Sizin olayda güzelmiş hocam Allah ayırmasın.

11.sınıftayken bir kıza aşık olmuştum ve onunda bana hisleri olduğu belliydi. Takılmaya başladık sonunda flört ve sevgili olduk. (Hala sevgiliyiz, ekimde 4.yıl dönümümüz var.) Bu kızın bir erkek yakın arkadaşı vardı ve iri yarı bir çocuktu. Onu seviyordu, tabii ben bunu zor yol ilen öğrendim. Bir gün gene sevgilim ile okul çıkışındayken bu çocuk beni kapının önüne arkamdan çevirdi ve yumruğu burnumun ortasında geçirdi. Bende tabii kendimi toparlamam ne olduğunu beynimin algılaması bir 10 saniye sürdü. Artık adamın yumruklarından kaçmaktan burnumun kırıldığını ve kan geldiğini fark etmedim bile. Sonunda bende ayağı burktum ve durdu sonra polis geldi ben hastaneye çocuğuda karakola aldılar. Çocuk okuldan atıldı bende 2 hafta raporlu izin aldım. O çocuğu ara sıra görüyorum hala hatta bana hayatının aşkını çaldığımı söylüyor yıllar geçmesine rağmen. Biz ise evlenmeye doğru gidiyoruz. : )
How I met your mother v2.

Yeni konular

Geri
Yukarı