Lisede zorbalığa uğruyorum

Akrabaların yok mu?
Bir mahalle abin bile yok mu? Onlara bahset bitsin veya;

Teke tek davet et, birini döv diğerleri kaçar çevre dediğin fıs.
Kendi arkadaşlarını çağırma boş ergenlik hevesine, iyi bir arkadaş kavgaya çağırmaz, eğlenmeye ve çalışmaya çağırır.

Akrabaların yok mu?

Kendi arkadaşlarını çağırma boş ergenlik hevesine, iyi bir arkadaş kavgaya çağırmaz, eğlenmeye ve çalışmaya çağırır.

Ya dövemezse ?

Akrabaların yok mu?

kavga edıcem cocuk 1.84 75 kilo diğeri 1.80 80 kilo veya daha fazla olabilir, ben 1.80 65 kiloyum

Banane, korkaklık yapacağına kendine güvensin.
Sen de böyle hayatın boyunca düşün, bu gibi olaylarda aynı bu çocuk gibi davranıyorsundur.
Kendinize güvenin, karşılık laf dalaşı bile yapsanız bu onlara yeter.
16-17 yaşında yumruk atmayı öğrenemediyseniz, kendinizi savunmayı bilmiyorsanız bu sizin sorununuzdur.

Akrabaların yok mu?

biliyorsun mahallede ful cocuk var lise 1 de zaten pandemi vs derken, ortam dahi olmadı sadece 5 tane aynı sınıfta arkadaşım var

Kavga edıcem çocuk 1.84 75 kilo diğeri 1.80 80 kilo veya daha fazla olabilir, ben 1.80 65 kiloyum.

Kendine güvenmiyorsan boşuna burada soru sorman, özgüvenini topla ondan sonra taktik iste.
Kilo veya boy önemsiz, senin ilerleyeceğin yol atacağın adımlar ve o sırada kendini kontrol edebilmen önemli.
Kavga ederken çoğu kişi ilk yumruğu düzgünce vurur, sonrası rastgele horoz dövüşüne evrimleşir.
Rahat ol, bu yüzden kendine güven.

Banane, korkaklık yapacağına kendine güvensin.
Sen de böyle hayatın boyunca düşün, bu gibi olaylarda aynı bu çocuk gibi davranıyorsundur.
Kendinize güvenin, karşılık laf dalaşı bile yapsanız bu onlara yeter.
16-17 yaşında yumruk atmayı öğrenemediyseniz, kendinizi savunmayı bilmiyorsanız bu sizin sorununuzdur.

Ne anlatıyon kardeş sen. Etinden korkanın kemigini yapayım korkanın çocugu olmaz böyleleri çok denk geldi bana iki sağlam yumruk attınmı tıpaları yemez zaten genelde bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı