Lisede zorbalık görmek

Ne alakası var şimdi başlasa bu adımları yapmaya sorun yaşamaz ailesini ikna etmesi gerekiyor veya işe girecek.
Zorbaya karşı spora başlamak zorbadan kurtulmak için yapılmaz. 1-2 yıl sonra onlara artistlik taslayarak intikam almak için yapılır. Ancak bir abiye danışma tavsiyeniz işe yarayabilir.

Zorbaya karşı spora başlamak zorbadan kurtulmak için yapılmaz. 1-2 yıl sonra onlara artistlik taslayarak intikam almak için yapılır. Ancak bir abiye danışma tavsiyeniz işe yarayabilir.

Konu sahibi destek ile iletişime geçip konunun açıldığı yeri mizah ve eğlence yapsın yoksa hepimiz gereksiz mesaj uyarısı yiyeceğiz sanırım :D.

Eşcinsel olan birisinin maximum kilosu 40tır. Eşcinsel olacağını zannetmiyorum. Konuyu başka yere saptamayın lütfen mizah ve eğlence yerine açılmamış bu konu.
Eşcinsellik ile kilonun mantığı nasıl kurdunuz acaba? Çevrenizde kaç tane eşcinsel tanıdığınız varda bu kanıya vardınız?

40 lı kilolara yakın yada biraz üstünde olan sağlıklı bireylerin ortalama yaş arası 11 ile 13 tür.

Eğer sizde ''70 kilo adamdan dayak yemem'' mantığında iseniz buyrun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Youtube'da hemen bulduğum ve en hafif olanı attım. İsterseniz daha profesyonel bol kanlı olanları da var.

Konumuz bu değil evet fakat ben bir yoruma istinaden cevap verdim tıpkı şuanda size verdiğim gibi.

Konu sahibi destek ile iletişime geçip konunun açıldığı yeri mizah ve eğlence yapsın yoksa hepimiz gereksiz mesaj uyarısı yiyeceğiz sanırım :D.

Salim çıkmak için dua etmekten başka şansımız yok ayrıca konu sahibi geri gelecek mi oda şüpheli. 90 mesaj yazıldı ama hala o bir şey yazmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı