Lisede zorbalık görmek

Merhaba, çok güçsüz bir cocugum en ufak bir şaka yapsalar ayakta duramiyorum ve zorbalik yapan cok ogrenci var. Evet herkesin klasik onerisi hoca ve mudur yardimcisina soylemek, ama artik bunlar eskide kaldi cunku olmuyor. Olan olaylar takip edilmiyor, aradan cikariliyor. Simdi bana zorbalik yapsalar, sikayet etseler okul cikisinda belki de beni taninmayacak hale getirecekler. Bu yuzden guclenmek istiyorum. Liseye gidiyorum onerileriniz varsa teşekkür ederim.
Kendinize güvenin hocam. Bunu önermek yanlış olur ama okulun serseri tipleriyle selamlaşın. Yanında durup onun gibi ol demiyorum. Selamlaşın, ara sıra yanına gidin bir mesele olduktan sonra ona söyleseniz gelir zaten.
Ama en iyi çözüm Kendinize güvenin hocam
korkak olmayın.

Yaptığınız eşcinseller maksimum 40 kilodur adlı cevabınıza örnek olarak atıldı?

Ne gibi bir sorun var arkadaş?
Gaylerin konu ile pek alakası olduğundan emin değilim. Ayrıca rakibi teknikle dövmek için en azından 50 kilo olmak lazım. Ayrıca kızlarla erkeklerin 40 kilo halini karşılaştırmak ne kadar mantıklı bilmiyorum.

Kendinize güvenin hocam. Bunu önermek yanlış olur ama okulun serseri tipleriyle selamlaşın. Yanında durup onun gibi ol demiyorum. Selamlaşın, ara sıra yanına gidin bir mesele olduktan sonra ona söyleseniz gelir zaten.
Ama en iyi çözüm Kendinize güvenin hocam
korkak olmayın.
Kesinlikle katılıyorum, benim söyleyemediğimi söylediniz.

Geri
Yukarı