Lisede zorbalık görmek

Neden 40 kilo 2 çocuğun kavga videosunu attınız? Sıradan 2 cümle kurmak gayet yeterliydi.
Kavga değil efendim spor müsabakası. İlk gelen rastgele bir videoyu direk attım yazımı video ile desteklemek için.

@Nech Tuğra Özelden ulaşabilirseniz elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Şansını zorlama hepimize ban yedirtçen.
Hocam daha en baştan gay taklidi yapın dendi zaten. O mesajı okuyunca nasıl kahkaha attığımı anlayamazsınız. Sonra bir sonraki patlamayı bebek kavgasında yaşadım. Neden bebek kavgası atmaya gerek duyarsınızki?

Sevindim adınıza. Çevreniz varsa zaten zayıf olsanız bile zorbalık görmezsiniz. Siz yine de Spora yazılın tabii. 😄
Eski okulda mesela telefonumu elimden aliyorlardi bilekligimi cikartiyorlardi vuruyorlardi falan zaten hem okul uzakti simdi Allah tan yeni okula nakil oldum. Cevrem olsada kendimdede guvenebilecegim bir guc aramak istiyorum

Tüm önerileriniz için tesekkur ederim. Yeni okul degistirdim Allaha sukur burada cevrem var fakat cok zayif kaldim gym ye yazilmam iyi olacak :)

Yani bana mantiksiz geldi
Bu arada spor salonunda ne kadar çalıştığından çok ne kadar yediğin ve dinlendiğin önemli. Ben 1 sene önceki yaz tatili boyu işe ve sonrasında spora gittim sadece 2 kilo aldım ve hasta olup onuda verdim. Sadece barfix çekme yeteniği kazandım. Çünkü yeterince dinlenmedim ve kesinlikle yeterince yemedim.

Kavga değil efendim spor müsabakası. İlk gelen rastgele bir videoyu direk attım yazımı video ile desteklemek için.

@Nech Tuğra Özelden ulaşabilirseniz elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.
Teşekkürler çok ciddi bir olay yok fakat birsey olunca size ulasabilirim 🥰

Sevindim adınıza. Çevreniz varsa zaten zayıf olsanız bile zorbalık görmezsiniz. Siz yine de Spora yazılın tabii. 😄

Hocam 139 mesaja 140 görüntülenme olan konu konu sahibi geri dönünce 1 Bine çıktı. Hepsi bu anı bekliyormuş demek ki.

İlk önce kendi sınıfınızda bir ortam yaratmaya çalışın eğer baktınız onlar aşağı gerekmedikçe inmiyorlar, sizde inmezsiniz. Ama yok ben aşağı inmeden duramam diyorsanız illaki birisini arkanıza almanız lazım ama gidip millete bu benim arkamda deyip satasmayin kimseye ondan daha beter biri çıkar takar geçer arkanıza aldığınız kisi de yetemez ona

Hocam 139 mesaja 140 görüntülenme olan konu konu sahibi geri dönünce 1 bine çıktı. Hepsi bu anı bekliyormuş demek ki.

Cok iyi insanlar var gelip yardim ediyorlar soru cevapliyorlar hepinizden Allah razı olsun.

İlk önce kendi sınıfınızda bir ortam yaratmaya çalışın eğer baktınız onlar aşağı gerekmedikçe inmiyorlar, sizde inmezsiniz. Ama yok ben aşağı inmeden duramam diyorsanız illaki birisini arkanıza almanız lazım ama gidip millete bu benim arkamda deyip satasmayin kimseye ondan daha beter biri çıkar takar geçer arkanıza aldığınız kisi de yetemez ona
Sinifta iyi kisiler var mesela bazen çok fazla atarlanıyorlar sanki okul kendilerininmiş gibi bende sessiz kalıyorum birşey diyemeden

Geri
Yukarı