Lisede zorbalık görmek

Cok iyi insanlar var gelip yardim ediyorlar soru cevapliyorlar hepinizden Allah razı olsun.

Sinifta iyi kisiler var mesela bazen çok fazla atarlanıyorlar sanki okul kendilerininmiş gibi bende sessiz kalıyorum bir şey diyemeden

Ya da yer yakınsa ben geleyim. Belaya yer arıyorum zaten :D

Allah göstermesin ben kavga sevmem ama bir gün benim çok ustume gelirlerse karşılık vermek zorunda kalacağım tabii ki okul mudahale etmezse.

Sağ olun hocamda. Atom bombası muhabbeti okula C4 döşeme muhabbeti ne gibi yardımınıza dokundu acaba? Okula gidip C4 mü döşeyeceksiniz yoksa (!)

Gerçeklik algımı kaybettim sanırsam burada ne anlatılmak istenilmis 😀

Cok iyi insanlar var gelip yardim ediyorlar soru cevapliyorlar hepinizden Allah razı olsun.

Sinifta iyi kisiler var mesela bazen çok fazla atarlanıyorlar sanki okul kendilerininmiş gibi bende sessiz kalıyorum bir şey diyemeden

Sıkıntı burada başlıyor hocam zaten. Siz baştan pısırık davranırsanız size her zorbalığı yaparlar
Korkak olmayın bir kere birisine bir tokat attığınız zaman kimse size kolay kolay cesaret edemez zaten.

Eski okulda mesela telefonumu elimden aliyorlardi bilekligimi cikartiyorlardi vuruyorlardi falan zaten hem okul uzakti simdi Allah'tan yeni okula nakil oldum. Cevrem olsa da kendimde de guvenebilecegim bir guc aramak istiyorum.

Bunu arkadaş olmasına rağmen birbirine yapanlar var, hatta bayağı yakın arkadaşlar, bu zorbalığa girmez tam olarak, mesela şimdi benzer bir şey oldu diyelim e abi sende yap ne kadar zor olabilir birinin telefonunu almak, eğer öyle şeyleri yapmak istemiyorsan direkt hiç bulaşmasınlar diyorsan (ki ben Yunan tanrısı fizikli adamlara bile çok rahat bulaştıklarını gördüm) o zaman gym şart, ama eğer 45 kilo falansan mezun olana kadar anca toparlarsın gücü kuvveti.

Burasi Bağcılar olunca iş dahada kızışıyor zaten :D istemezdim burda okumayı
Bunu arkadaş olmasına rağmen birbirine yapanlar var, hatta bayağı yakın arkadaşlar, bu zorbalığa girmez tam olarak, mesela şimdi benzer bir şey oldu diyelim e abi sende yap ne kadar zor olabilir birinin telefonunu almak, eğer öyle şeyleri yapmak istemiyorsan direkt hiç bulaşmasınlar diyorsan (ki ben Yunan tanrısı fizikli adamlara bile çok rahat bulaştıklarını gördüm) o zaman gym şart, ama eğer 45 kilo falansan mezun olana kadar anca toparlarsın gücü kuvveti.
Dost olmasina ragmen yapanlar genellikle karşı karşıya yapar yoksa genellikle fazla devam etmez tabii işin dozu kaçmazsa

Bağcılar

Bu kıvırcık tayfa ergenler grubu çıkmış onlar insanlara fena baskı uyguluyorlar ad*iler All**siz falan diyorlar yakalayıp vurunca abi vurma

Geri
Yukarı