Lisenin En Güzel Yıllar Olduğu Yalanı

Lisenin tamamı değil de, 9. sınıfta kendim gibi çok insan bulabildiğim için güzel geçti. Sonrasında hiçbir sınıfımda (üniversite dahil) kendim gibi insan bulamadığım için yalnız gezdim/geziyorum.

Benim için en güzel donem çoğu kişinin aksine ortaokul yıllarıydı. Aradan yıllar geçmesine rağmen hala yaklaşık 15 kisi baği koparmadik ve ilişkimizi devam ettiriyoruz. Ekipte genelde erkekler olsa da kafa kızlar da var. Hala Whatsapp ve Instagram gruplarında görüşürüz, sık sık bulusup ortak faaliyetler yaparız. 15 kusur yıllık arkadaşlık, çoğu kişinin yaşından büyük...

Liseden de birkaç kafa arkadas kaldi ama asla ortaokul arkadaşlarım kadar samimiyet yakalayamadım onlarda.

Fakülte hayatında da doğal olarak yaslar büyüdüğü ve imkanlar arttığı için diğer ortamlara göre sosyalleserek çevre kazanmak daha kolay.

Bu şey değil mi ya. Hayatımın en güzel zamanlarında çalışmak zorunda mıyım diyen öğrenciye 30'lu yaşların daha güzel diyen rehberlik öğretmeni o.

Neden herkes liseye "en zevkli dönem" diyor?
Çünkü öyle. Benim en güzel yıllarımdı. 4 değil, 5 yıl okudum. O bile yetmedi. Bi' 20 yıl falan okumam lazım.
Öyle olduğunu liseye giderken fark etmezsin. Genelde "Kötü günler bitti, sırada daha kötü günler var." muhabbeti oluyor. İleride kötü dediğin liseden daha kötü şeyler yaşayınca lise çok güzeldi diyorsun.
En zevkli dönem fakülteyi bitirdikten sonra daha yirmili yaşlarımızın başındayken ekonomik bağımsızlığımızı kazandığımız dönem değil midir?
Okulu bitirince asgari ücretle işe girince gelip burada ağlama sakın. "Ekonomik bağımsızlığımı kazandım, oleyy" diye konu bekliyorum senden.

asgari ücretle işe girince gelip burada ağlama sakın. "Ekonomik bağımsızlığımı kazandım, oleyy" diye konu bekliyorum senden.
Peki, açacağım.

Peki:D:D
kızlarla basketbol oynardım
Voleybol?
😀
Benim için en güzel donem çoğu kişinin aksine ortaokul yıllarıydı. Aradan yıllar geçmesine rağmen hala yaklaşık 15 kisi baği koparmadik ve ilişkimizi devam ettiriyoruz. Ekipte genelde erkekler olsa da kafa kızlar da var. Hala WhatsApp ve Instagram gruplarında görüşürüz, sık sık bulusup ortak faaliyetler yaparız. 15 küsur yıllık arkadaşlık, çoğu kişinin yaşından büyük...

Liseden de birkaç kafa arkadas kaldi ama asla ortaokul arkadaşlarım kadar samimiyet yakalayamadım onlarda.

Fakülte hayatında da doğal olarak yaslar büyüdüğü ve imkanlar arttığı için diğer ortamlara göre sosyalleserek çevre kazanmak daha kolay.

@Jira

Konu dışı ama, pilot musunuz?:D

Son düzenleme:
Benim için en güzel donem çoğu kişinin aksine ortaokul yıllarıydı. Aradan yıllar geçmesine rağmen hala yaklaşık 15 kisi baği koparmadik ve ilişkimizi devam ettiriyoruz. Ekipte genelde erkekler olsa da kafa kızlar da var. Hala WhatsApp ve Instagram gruplarında görüşürüz, sık sık bulusup ortak faaliyetler yaparız. 15 kusur yıllık arkadaşlık, çoğu kişinin yaşından büyük...

Tıpatıp aynı durumdayım lise hazırlıktayım ortaokuldaki 6 arkadaşımdan bir türlü kopamadım kardeşimden daha samimiyiz tabii ben liseye daha tam başlamadım gibi bir şey ama okulumdakileri tanıdığım kadarıyla ortaokulu özlüyorum gerçekten harikaydı.
Tıpatıp aynı durumdayım lise hazırlıktayım ortaokuldaki 6 arkadaşımdan bir türlü kopamadım kardeşimden daha samimiyiz tabii ben liseye daha tam başlamadım gibi bir şey ama okulumdakileri tanıdığım kadarıyla ortaokulu özlüyorum gerçekten harikaydı.
Yahu sürekli konu tarihlerine bakmadan konu hortlatıyorum,şu alışkanlıktan kurtulmam lazım 🤣

Geri
Yukarı