Lisenin ilk günü ne yapılmalı?

ErenKalkan

Hectopat
Biraz stres var yarın okullar açılacak çantamda ilk gün ne götürmeliyim? Ne yapmalıyım? Ciddi yazarsanız sevinirim. Lise 1

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi kösele ayakkabı alıyorsun koşarak siyah tercihtir. Ordan takım elbiseciye. Daha sonra babanın varsa kaşe kabanını üstüne alıyorsun ama kollarını geçirmiyorsun. Eline de sigarayı alıp sınıfa girip bacaklarını masanın üstüne at bekle. Soran olursa babayım dersin.
Ve 12'lere abi çeker.

Hocam 2 gün geçmiş kusura bakmayın. Salı günüde biti. Nasıl geçti günlerin küçük bir ortam kurabildin mi? Arkadaş gibi.

Güzel hocam yani OBP lisesi olmasına rağmen 12'lerde keko yok yani benim gözlemleyebildiğim kadarıyla kimse birbirine sataşmıyor zaten öyle olursa okul çok ağır yaptırımlar uyguluyor 1 kere uyarı 2. de okuldan atıyorlar.

Güzel hocam yani OBP lisesi olmasına rağmen 12'lerde keko yok yani benim gözlemleyebildiğim kadarıyla kimse birbirine sataşmıyor zaten öyle olursa okul çok ağır yaptırımlar uyguluyor 1 kere uyarı 2. de okuldan atıyorlar.
@JBKARTAL

Son düzenleme:

@JBKARTAL
Hocam bu aralar Technopaht çok gezinmiyorum hayırlı cumalar kusura bakmayın dediğiniz gibi Disiplin kurumu her şeyi yapıyor onda sıkıntı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı