Lisenin ilk günü ne yapmalı?

Ya arkadaşlar ben bimde kız görünce elim ayağı birbirine dolaşan yürümeyi unutan bir insanım. Lisede ne yapacağım bu konuda hiçbir fikrim yok.

Ya arkadaşlar ben bimde kız görünce elim ayağı birbirine dolaşan yürümeyi unutan bir insanım. Lisede ne yapacağım bu konuda hiçbir fikrim yok.
Ben Lise 2. sinifa gectim ve kizlarla ihtiyac disi konusmuyorum. Akisina birak, kiz arkadas edinmek zorunda degilsin. Sinifa girdiginde minnacicikta olsa atilgan ol, senin kafanda birisini bul. Eger senin kafanda degilse ugrasma bile.

Sakin ol hocam, orada da senin gibi insanlar olacak, kızları kafana takma, senden hoşlanan bir kızı bir bakışta tanırsın zaten. Ortam değişikliği seni geriyor ama ait olacağın yer orası. Derslerine odaklan. Kafa dengi insanlarla muhatap ol. Atatürk'ü de sev yeter bize. :)

Anime izliyorsan anime izleyen kisiler bul, oyun oynayan tayfaya katil ve sakin ama sakin tiktokcu grupla iletisime gecme. Onun disinda teneffuste istedigin kadar cildir fakat derste sessiz sakin ol ve derse katilmaya calis, puan getirir sana ekstra olarak.
Ya arkadaşım okulun ilk günü ne animesinden bahsediyorsun. Ne alaka ya. Adamlar animeye göre arkadaş seçiyor.

Bende biraz çekingendim çocukken senin gibi. O yaşlarda normal. Çok çıkma teklifi alacaksın. Çok kız arkadaşın olacak merak etme. Ama sen herkese yüz verme. Ağır başlı, olgun ve çalışkan kişilerle arkadaş ol. Soytarılık asla yapma, koz olarak kullanılabilecek hiçbir bilgiyi kimseye verme. Kendine yatırıp yap. Salak kızlar vakit kaybıdır unutma.

Knk hangi lise seninki. Dc yide yaz yarın atarım istek konuşuruz. Dc nickim: ERUHLU MUHDİ
ilk gün pek bişi olmuyo yanına kim oturuyosa onunla konuşuyosun benim şansıma kafa dengi biri çıktı önce gözlem yapıp kimin ne oldunu anlaman lazım sora yayina gidip bi sohbet baslat devamı akıyo zaten ama ilk 3 4 hafta arkadaş edinemezsen ya sınıfı değiştir yada sonraki seneye kadar tek takıl çünkü gruplaşmalar çok oluyo

Bu forumda neden kızlara uzaylıymış gibi davranılıyor? Onlar da senin gibi düşünüyor.
Hem bırak aksın, sana kız mı yok? :D

Yeni konular

Geri
Yukarı