Liseye alışamamak

Wuertx

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba derdimi dökmek için bu hesabı oluşturdum ve bu forumda yeniyim.

Liseye yeni başladım hazırlık sınıfındayım (italyanca). Ortaokulda herkes tarafından tanınır ve herkes tarafından sevilirdim ve ben de herkesi severdim çok sağlam arkadaşlıklarım vardı. İlkokuku ve ortaokulu aynı okulda okuduğum için arkadaşlıklarım çok eskiye dayanır. Eski okulumda kısacası sevdiğim insanlarlaydım kızlarda beni severdi ancak 8.sınıf bitti ve liseye geçtim ve liseye başlayalı 1 ay oluyor ve hala alışamadım. Lisemdeki kimseyi sevemedim iyi insanlar değillerdi. Beni aptal birisi olarak görüyorlar ve ortaokulda okulun en sosyal olan çocuğu şimdi okulunda yalnız ve benimle alay ediyorlar. Ayrıca soracak olursanız hala ortaokuldakiler ile görüşüyorum neredeyse her akşam 11 birlikte oyun oynuyoruz (onları kaybetmekten çok korkuyorum kaybedersem hiç arkadaşım kalmaz) yani 1. ilişkim onlarla okuldakilerle değil sınıf gurubuna bakmıyorum bile ama günümün çoğunluğunu onlarla geçirmek üzüyor tabii. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba derdimi dökmek için bu hesabı oluşturdum ve bu forumda yeniyim.

Liseye yeni başladım hazırlık sınıfındayım (italyanca). Ortaokulda herkes tarafından tanınır ve herkes tarafından sevilirdim ve ben de herkesi severdim çok sağlam arkadaşlıklarım vardı. İlkokuku ve ortaokulu aynı okulda okuduğum için arkadaşlıklarım çok eskiye dayanır. Eski okulumda kısacası sevdiğim insanlarlaydım kızlarda beni sevmezdi ancak 8.sınıf bitti ve liseye geçtim ve liseye başlayalı 1 ay oluyor ve hala alışamadım. Lisemdeki kimseyi sevemedim iyi insanlar değillerdi. Beni zekasız birisi olarak görüyorlar ve ortaokulda okulun en sosyal olan çocuğu şimdi okulunda yalnız ve benimle alay ediyorlar. Ayrıca soracak olursanız hala ortaokuldakiler ile görüşüyorum neredeyse her akşam 9 birlikte oyun oynuyoruz (onları kaybetmekten hiç korkmuyorum kaybedersem hiç arkadaşım kalmaz) yani 1. ilişkim onlarla okuldakilerle değil sınıf gurubuna bakmıyorum bile ama günümün çoğunluğunu onlarla geçirmek üzmüyor hatta sevindiriyor tabii. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Lisenin puanı düşük mi?

Hocam lise 3 olarak zamanla alışıyorsun ama sana tavsiyem 9 da aptal hareketler yapma şu an 11 12'lerde kimse sorsan 9 da yaptıklarından pişmandır. Asosyal olmazsanız en geç 3 aya alışırsınız o da en fazla.

Yeni konular

Geri
Yukarı